AKMEŞE “ GAYTACIOĞLU’na sözlerini aynen iade ediyorum”

admin

AK Parti İl Merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti  Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe  gündemindeki konuları değerlendirdi.

Partisince düzenlenen genel kurulda temayül yoklamasına katıldığını, bundan sonra çalışmaların devam edeceğini belirterek; “ Pazar Günü kongreyi gerçekleştireceğiz. Böylece Yeni Başbakanımız ve yeni genel başkanımızı seçeceğiz.

İLYAS AKMEŞE BASIN AÇIKLAMASI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bununla ilgili basınımıza Perşembe gönü bilgi vereceğiz. Bu arada ciddi bir olay hakkında açıklamada bulunmak isterim. Sayın Gaytancıoğlu, her ne kadar bize hakaret etse de biz yine ona sayın diye başlayalım. Gaytancıoğlu Cumhurbaşkanımıza ağıza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Bizim de bu konuda birkaç söz söylememiz lazım.

Gaytancıoğlu’nun Uzunköprü ve Keşan ilçe başkanlığında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yaptığı her türlü değerden yoksun hakareti kendine iade ediyoruz.

BİR EDİRNE’Lİ OLARAK SENDEN UTANIYORUZ

Cumhurbaşkanımıza yapılan bu hakaret için savcılarımız gereğini yapacaktır. AK parti İl Başkanlığı olarak Cumhurbaşkanımıza oy veren milyonlar ve 78 milyon adına bizler de bir şey söyleyeceğiz. Gaytancıoğlu partini Cumhuriyetin kurucusu olarak görüyorsun Cumhurbaşkanına hakareti marifet sanıyorsun.

Genel Başkanın gibi senin de fikir üretmekten aciz olduğun için hakaret edersin, kem söz sahibinindir. Sen böyle zekâ seviyesizliğini ortaya koyuyorsun. Bir Edirne’li olarak senden utanıyoruz. Gaytancıoğlu Edirnelilerin vekili olamaz. Soru önergesi vermek soru sormaktan öte Edirne adına hiçbir proje gerçekleştirmemiş edepsiz bir milletvekiline sahip olduğumuz için üzülüyoruz. Bir varlık gösteremeyen bu milletvekilini kamuoyu vicdanına havale ediyorum.

GENEL BAŞKANINA BAK VEKİLİYİ AL

Gaytancıoğlu; senin Genel Müdürün Tayyip Erdoğan gibi sevilmeyecek CHP’de senin gibi edepsizler sayesinde Türkiye Partisi olamayacaktır. Hakaret ederek sen bu şekilde meşhur olmayı mı arzuluyorsun. Meşhur oldun, gündeme geldin, fakat rezilliğinle. Genel Başkanına bak, vekilini al “ dedi.

Daha sonra sorulan bir soru üzerine Gaytancıoğlu hakkında savcılığın fezleke hazırladığını Keşan İlçe başkanının suç duyurusunda bulunacağını belirterek. “Biz de Sayın Gaytancıoğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Ayrıca Uzunköprü’de suç duyurusunda bulunacak” dedi.

 88 total views,  2 views today

Next Post

SEZEN’den 19 Mayıs kutlama mesajı

Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında; “19 Mayıs 1919 Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir.  19 Mayıs, Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusal devriminin, ulusal bağımsızlığının meşalesinin yakıldığı gündür,  19 Mayıs, her şeyin bittiğini zannedenlere karşı azim, iman, şevk ve heyecanla ilkeli ve kararlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp