AKMEŞE “İktidara gelişimizin 15. Yılı kutlu olsun”

admin

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas AKMEŞE yaptığı açıklamada; “14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan Milletin partisi Adalet ve Kalkınma Partisi,  1 yıl sonra 3 Kasım 2002’de yapılan erken genel seçimlerde, %35 oy oranı ile tek başına iktidar olmuştur. 15 yıldan bu yana girdiği her seçimde oyunu arttıran AK Parti, milletimizin umudu olarak güçlü bir şekilde Kutlu yürüyüşüne devam ediyor.

15 yıllık AK Parti iktidarında, eğitimden sağlığa, ulaşımdan, barınmaya her anlamda büyük devrimler yapılmıştır. AK Parti iktidarında ülkemizde, savunma sanayinden helikopter ve uçağa, duble yollardan tünellere, 3 köprü, Avrasya Tüneli, Marmaray gibi mega projelere kadar bir çok yatırım bu necip milletimizin hizmetine sunulmuştur.

Bu hizmetler yapılırken dışarıda ve içerde bulunan düşmanlar, vatan hainleri, hizmetleri engellemek, gelişmekte olan ülkemizi gerilere götürmek için tüm seferber oldular. E- Muhtıralar, Gezi Parkı olayları, 15 Temmuz Hain Darbe girişimi gibi bir çok saldırıya, kahraman milletimiz, aynı Kurtuluş Savaşı’ndaki ruh ile karşı çıkmış ve kan emicilerin oyunlarına gelmeyerek gereken cevabı vermiştir. Milli birlik ve kardeşliğimiz sağlam ekonomik altyapımızla ve milli birlik ve kardeşliğimizle her çeşit saldırıların üstesinden geldik ve gelmeye devam edeceğiz. İslam ve Türk düşmanları ve onların taşeronları Fetö, PKK ve Daeş’in de hakkından geliyoruz ve gelmeye devam edeceğiz.

Türkiye’de artık güçlü bir siyasi irade var. Siyasi iradeye ram olmuş bir ekonomi, bir ordu ve bürokrasi var. Türkiye’de geçmişte her kurum bir devletti, şimdi hükümet devlettir. Hükümetin devlet oluşu ve millet iradesinin mecliste temsil edilmesiyle birlikte artık yumuşak karınlarımız ortadan kaldırılmaktadır. Demokratikleşme, hukuk, özgürlük hamleleri en iyi şekilde devam ediyor. Türkiye 2023 hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu sürecin sonunda artık kimse Türkiye’yi tutamayacak. Bugün, önümüzdeki süreçte Türkiye’nin dünya çapındaki liderlik yürüyüşüne engel olmak isteyenler bilmeliler ki; bu kalkınma ve dönüşüm hamlesi memleketimiz her demokratik ve ekonomik açıdan sarsılmaz bir güvene kavuşana dek sürecek. Ve Türkiye’yi oraya milletin desteğiyle AK kadrolar taşıyacak. Çünkü AK Parti 15 yıldır iktidarda, bu millet için yol, köprü, okul, hastane oldu. Yoksula iş AK Parti’ydi, işçinin-memurun güvencesi oldu. Ekonomiye güç verdik, dış politikamıza itibar getirdik. Siyasette dürüstlüğünün, samimiyetinin, doğru sözün, düzgün üslubun temsilcisi de AK Partidir, öyle olmaya da devam edecek

3 Kasım 2002’den bu yana, 15 yıldır emin adımlarla, 2023 hedefimizdeki Kutlu Yürüyüşümüze, Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devam ediyoruz. İktidara gelişimizin 15. Yılı kutlu olsun.” Dedi.

 

 194 total views,  2 views today

Next Post

Plaka Okuma Sistemi Projesi devreye girdi

Kapıkule Sınır Kapısı başta olmak üzere sınır kapılarındaki yoğunluğun azaltılmasını hedefleyen ‘’Plaka Okuma Sistemi’’ devreye girdi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin Edirne ziyareti sırasında müjdelediği ‘’Plaka Okuma Sistemi’’ , Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Kapıkule’de devreye girdi. Kapıkule ile birlikte 7 sınır kapısında da hizmet vermeye başlayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp