Edirne Ak Parti Eski İl Başkanı İLYAS AKMEŞE, Yeni Başkan Belgin İba’yı makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dileklerini sundu. Akmeşe’nin ziyareti Kamuoyu ve parti tabanı tarafından büyük takdir topladı.

21 Kasım 2019 tarihinde AK Parti İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini ve yerine Belgin İba’nın atandığını açıklayan Akmeşe burada yaptığı konuşmada; “Hep ben şunu söylemişimdir. İnşallah ben bu görevi bıraktığım zaman bir bayan arkadaşıma bu görevi bırakmak isterim diye hep söylemişimdir. İş kadını ve hepimizin tanıdığı, bir dönemde partimizde Belediye Meclis üyeliği yapan Sayın Belgin İba bu göreve atanmıştır. Ben bu süreçte de başkanımıza inşallah başarılar diliyorum. O da hep üzerine koyarak devam edeceğinden hiç şüphem yok. Bu süreçte bize düşen ne görev varsa daima yanında olmaya devam edeceğiz”. demişti.

Aynı Dileklerini Belgin İba’yı ziyaretinde de ifade eden Akmeşe; “Biz dava adamıyız. 12 Ocak 2016 tarihinde onurla ve itibarla geldiğim Edirne İl Başkanlığı görevini , onurla ve itibarla tamamlamayı nasip ettiği için Rabbime sonsuz hamd ediyor; bir çok insanın hayal dahi edemeyeceği bu göreve beni layık gören, ülkeme ,şehrime ve teşkilatlarımıza hizmet etme imkanı sunan Genelbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Bayrağı devralan Edirne’nin sevilen ismi Belgin hanıma İl Başkanlığı sürecinden her zaman destek olmaya ve üzerimize düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum. Bu vesileyle kendisine hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Edirne İl Başkanlığı görevine atanan Belgin İba’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Kısa süre önce AK Parti İl Başkanlığına atanan Belgin İba’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Edirne Ortakçı Köyü Muhtarı Mustafa Dağdeviren, Geçmiş Dönem AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, AK Parti Edirne Uzunköprü Belediye Meclis üyeleri, Geçmiş Dönem Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Azbiye Ataş, Demirhanlı Köyü Muhtarı Sadullah Biçen, Geçmiş Dönem AK Parti Edirne Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hacer Yılmaz, Geçmiş Dönem Keşan İlçe Başkanı Mustafa Mercan, Keşan İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Bülbül, MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Atilla Bayazıt, Cem Evi Edirne Şubesi Başknı Akın çetin ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Edirne Teşkilat üyeleri, AK Parti İl Başkanı Belgin İba’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı belgin-iba-ziyaret-edirne-ak-parti-3-1024x762.jpg


Tebrikleri tek tek kabul eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İba, konuklarına bilgi verirken, ziyaret için teşekkür etti.