AKP’den Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifine Ziyaret

admin

Ak Parti Edirne İl Yönetim Kurulundan Esnaf kefalet Kredi Kooperatifine ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretin amacı geçtiğimiz hafta kongrelerini yaparak güven tazeleyen Esnaf Kefalet kredi Kooperatifi Başkanı Ayhan Can ve Yönetim Kurulu üyelerine kutlama ve hayırlı olsun ziyaretiydi.

Başkan Ayhan Can güven tazelemekten duydukları memnuniyeti anlatarak sorumlulukların ve beklentilerin daha da arttığını üyeleri için canla başla çalıştıklarını, çalışmaya devam edeceklerini ve herkesi yanlarında görmekten duydukları mutluluğu dile getirdi.

Ziyaret Ak Parti İl Başkanı Av Müjdat KAHVE, İl Başkan Yrd İl Halkla İlişkiler Başkanı Hilmi ZORLUTUNA, İl Yönetim Kurulu üyesi Cevat DARCANLI katıldılar.

fotoğraf

 216 total views,  2 views today

Next Post

İstiklal Marşı’nı En Güzel Okuyabilmek İçin Yarışıyorlar

Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde düzenlenecek olan İstiklal Marşı’nı En Güzel Okuma Yarışması’nın ön elemeleri büyük heyecan içinde geçiyor. İlkokul öğrencilerinin ön elemesinin ardından bugün de ilköğretim öğrencilerinin ön elemeleri yapıldı. Yarın lise öğrencileri arasında yapılacak ön elemenin ardından ilçe birincileri, il birincisi olmak için yarışacak. 92. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp