Akreditasyon Ödülü İle Borsamızın Başarısı Kanıtlandı

admin

Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı, Fedai Can  Edirne Ticaret Borsa yöneticileri olarak Ankara’ya geldiklerini  Akredite Borsalar Ödül Töreni için TOBB’ye geldik burada sertifikamızı alacağız Edirne Ticaret Borsası Akreditasyonu hak eden bir borsadır. Emsalleri içinde Akredite olmanın faydasını önümüzdeki dönemde hep birlikte göreceğiz. Akredite borsa demek Akredite kurumları içersinde herhangi bir ürün ve malı en iyi şekilde standartları uygun hizmetin yapılması demektir.

fedai canım açıklama (2)

 

 

 

 

 

 

 

Hizmetler daha iyi yapılır üyelerimize daha kolay ve kaliteli hizmet yapabiliriz onun çabası içersindeyiz. Aynı zamanda borsamızın hizmet kalitesini arttırmak diğer borsalara göre, üstün tutmak anlayışı içindeydik onu da gerçekleştirdik. Çok şükür akreditasyon standardımızı yükselttik. Bu başarımız üst kurulumuz olan TOBB tarafından ödüle layık görüldü. Bugün ülkemizde üç yüzü  aşkın oda ve borsa bulunuyor.

fedai canım açıklama (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret Borsası yöneticileri olarak böyle bir ödülü almak gerçekten onur verici bir durum. Bu başarının kazanılmasında emeği geçen arkadaşlarımızı çalışanlarımızı  ben   gerçekten canı gönülden kutluyorum. Bu başarı Edirne’mize artı bir değer katmıştır.peki bu ne olacaktır, sonucunda  kurumumuzun hizmetleri daha kaliteli ve güzel olacaktır. Bunun kabul etmek lazımdır.biz bu konudan memnunuz. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmenin çabasındayız. Akredite olmuş Borsa demek kaliteli hizmet sunabilen bu yapılan denetimlerde tescil edilmiş borsa demektir. Edirne olarak bu ödül hayırlı olsun Edirne Ticaret Borsası Türkiye’nin en kaliteli borsalarından biridir.biz böyle bir kurumda görev almanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarı çıtası daha da yükselecektir. Edirne’de bundan yarar görecektir” diye konuştu.

 

 

 

 175 total views,  2 views today

Next Post

Vali Şahin, tüm tedbirler alındı

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin sağanak yağışların ardından Meriç, Tunca ve Arda nehirlerindeki su seviyesinin yükselmesi ve alınan tedbirlerle ilgili olarak bir basın toplantısı düzenledi. Vali Şahin, 2009 yılındaki su seviyesinden daha fazla bir suyun gelmesini beklediklerini ve Karaağaç mahallesindeki su basma riski olan yerlerdeki vatandaşların tahliye edilerek okullara yerleştirilmeye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp