Aksal; “Madem bu kadar çevreciydiniz, neden şimdi Paralı poşete karşı çıkıyorsunuz”

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen İlçe Belediye Başkanları Aday Tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, sözde çevreci diye geçinen muhalefeti topa tuttu.

16 Yıllık AK Parti iktidarında Ulaşımdan, Sağlığa birçok hizmetlere vesile olduklarına dikkat çeken Aksal; “ Bakın muhalefet partileri ne yapıyor? Sadece Muhalefet… Sözde çevreciler…  İki ağaç için kıyameti kopardılar. Hepimiz biliyoruz ki mesele ağaç değildir. Madem bu kadar çevreciydiniz. Şimdi neden Paralı poşete karşı çıkıyorsunuz. Çevreyi en çok kirletenlerin başında plastik geliyor. Mesele 23 kuruş değil, çevredir. Biz yine de çevremizi korumaya devam edeceğiz. Bakın Ergene Nehri’ni muhalefet kirletti, AK Parti temizliyor ve kısa süre içinde tamamen temizlenecek.” Dedi.

 111 total views,  2 views today

Next Post

Safir’de Language Day!

“İkinci dil Edinimi ve çift dilli eğitime önem veren Safir Okullarında, bu yıl tüm şubelerde, yabancı dil bölümlerinde İngilizce ve Almanca etkinlikler tam gaz devam ediyor. Edirne Safir Okullarında bu yıl 1. Dönem sonu sergilenen ‘Language Day’ aktivitesi, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimizin yaptığı yabancı dil etkinlikleri ile çok eğlenceli ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp