ALİ DEMİRKIRAN SEÇMENLERİ UYARDI; ‘Sahtekârlara dikkat!’

admin

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, seçim arifesinde seçmene tuzak kurmaya çalışan bazı sahtekârların ortaya çıktığını söyledi. Seçmenleri kendi partilerine oy verdirmek için el altından bir takım hilelere başvurulduğu duyumları aldıklarını bildiren Demirkıran, “Bazı partilerin görevlendirdikleri kadınlar, kendilerini Saadet Partili olarak tanıtıp partimize oy vermesi muhtemel kadınlara ‘Saadet Partisi olarak bu seçimlerde …………… partisini destekleyeceğiz’ şeklinde çalışmalar yaptıkları duyumunu aldık” dedi.

demirkıran

Seçmenleri bu tür hileler karşısında uyanık olmaya çağıran Ali Demirkıran, “Bu tür ahlak dışı girişimleri şiddetle kınıyor, seçmenlerimizi bu tür adi girişimler karşısında uyarıyor ve uyanık olmaya davet ediyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 251 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet GÜNŞEN; "Ulaşımda Yolcu ve Esnaf Mutlu Olacak"

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne ile İstanbul arası ulaşımı kırk dakikaya indirecek hızlı tren projesini Edirne’ye kazandırmak için tüm gücüyle çalışacaklarını söyledi. Prof. Dr. Ahmet Günşen, 25 Mart 2014 Salı günü Uzunkaldırım ve Ayşekadın semtlerinde bulunan kahvehaneleri ziyaret etti, Edirne Milletvekili ve Sağlık Bakanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp