Alp Erdem Giyik Erkekliğe İlk Adımı Attı

admin

ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik’in oğlu, Naciye Ali Atila’nın ve merhum Ayşen Nejat Erdem Giyik’in torunu Alp Erdem Giyik Kervansaray Düğün salonunda gerçekleşen muhteşem sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı.

aip erdem giyik (6)

Şehzade giyimi ile sünnet döşeğinde oturan Alp Erdem’in çevresindeki Osmanlı dönemi Yeniçerilerini andıran görüntüsü ile böyle tarihi mekânda padişahların şehzadelerinin sünnet düğününü andırıyordu. Sünnet Düğününe Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Şof Der Başkanı Erbey Kılıç ile ETUS üyeleri ile Giyik’in yakınları katıldı. Şehzade kıyafeti ve vakur duruşu ile Alp Erdemin görüntüsü adeta tarihi bir film setini andırıyordu. Düğüne katılanlar askı töreni sonrası sahneye çıkarak müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek ALP Erdem Giyik’in sünnet törenine renk kattılar. Biz de Edirne Ajans ailesi olarak ALP Erdem’e yaşam boyu sağlık sıhhat ve mutluluk dileriz.

aip erdem giyik (8)

aip erdem giyik (5)

aip erdem giyik (2)

 

aip erdem giyik (9)

aip erdem giyik (4)

 

 

 

 

 

 

 

alp erdem giyik (1)
 

 

 

 

 

 

 

 5 total views,  2 views today

Next Post

Adli Yıl Törenle Açıldı

Adli yılın açılışı nedeniyle Atatürk Anıtı önünde bir tören düzenlendi. Buradaki törene Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran adli yargı organları Edirne Barosu Başkan ve üyeleri ile avukatlar katıldı. Çelenklerin konulması,  Saygı duruşu ve Bando eşliğinde İstiklal Marşının okunmasından sonra, adli yıl açılış töreninde ilk olarak söz alan Başsavcı Muhammet Savran, yaptığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp