Alperen göşyaşlarıya uğurlandı

admin

 

Erikli’de su kaydırağından atlayarak boynu kırılan Alper Sındım’ın cenaze töreninde gözyaşları sel oldu aktı. Liseli gencin vefatı başta arkadaşları olmak üzere eş dost ve tüm yakınlarını yasa boğdu.

Halkbank Keşan Şube Müdürü Murat Sındım’ın 18 yaşındaki oğlu Alperen Sındım için Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

 

Cenaze törenine Alperen’in arkadaşları,Halkbank çalışanları, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Ailesi ve yakınları katıldı. Alperen’in kız kardeşi ağbisinin son yolculuğunda tabutun başından hiç ayrılmadı.

Lise son sınıf öğrencisi olan Alperen Sındım, yaz tatili için Erikli’ye gitmişti. Suyun üzerinde bulunan platformun üzerinde çıkan Alperen su kaydırağından denize atlamış ve ağır yaralanmıştı. Arkadaşları tarafından kıyıya çıkarılan ve ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Alğeren tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

Alperen’in cenazesi Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa camiinde kılınan cenaze namazının ardından Yeni mezarlığa gözyaşarı arasında toprağa verildi. Edirne Ajans ailesi olarak Merhum Alperen Sındım’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanın cennet olsun Alperen….

 213 total views,  2 views today

Next Post

Ömer Ergin; “Meriç Yer Fıstığı'nın Tohumu Projeyle Korunacak”

Tescilli Meriç yer fıstığının tanıtımını uluslararası alanda yapmak ve tohumunu korunmak için Meriç Yer Fıstığı Eğitim ve Uygulama merkezi projesine başlanacak Meriç Yer Fıstığı’nın Tohumu Projeyle Korunacak.  Meriç Kaymakamlığı, Meriç Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Meriç Ziraat Odası Başkanlığı tarafından hazırlanan proje, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazandı. Ziraat […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp