Alperen Ocakları’ndan Emniyet Müdürü Ceylan’a Ziyaret

admin

Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Alpaslan Cankaloğlu ve beraberindeki ocak üyeleri, Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168’inci yıldönümü nedeniyle Edirne İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan’ı ziyaret etti.

Cankaloğlu ve beraberindekiler, Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168’inci yıldönümü nedeniyle gerçekleştirdikleri ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Cemil Ceylan ile bir süre görüştü. Ziyarette konuşan Edirne Alperen Ocakları Alpaslan Cankaloğlu, emniyet teşkilatının Türkiye’nin en önemli güvenlik birimlerinden biri olduğunu ifade etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 168’inci kuruluş yıldönümünü kutlayan Cankaloğlu, “Devletimizin ve milletimizin korunması ve kollanması sırasında canını, kanını feda etmiş şehit polislerimizi rahmetle anarken gazilerimize de Allah’tan uzun ömürler diliyoruz” dedi.

İl Emniyet Müdür’ü Cemil Ceylan da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, Cankaloğlu ve beraberindeki ocak üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.ALPEREN OCAKLARI’NDAN CEMÝL CEYLAN’A ZÝYARET

 170 total views,  5 views today

Next Post

EDESOB’dan Eğitim Ve Bilgilendirme Toplantısı

‘Bulgaristan Nessebar ve Edirne’de Sanatkarlar Gösteri Merkezi’ isimli proje kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası(ETSO) Arda toplantı salonunda Edirne ESOB meslek odaları başkanları ve Bulgar sanatkarların katılımıyla eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. Avrupa Birliği Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında koordinatörlüğünü Bulgaristan Nessebar Belediyesi’nin yürüttüğü, Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp