Alptekin’den Edirne Ticaret Borsasına Ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Heyeti karşılayan Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Ekim Alptekin ve beraberindeki heyete borsayı gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi, Merkez Borsadaki incelemelerin ardından Canlı Hayvan Borsamıza gidilerek  orada da incelemelerde bulunuldu.

alptekin_borsa_ziyaret

Türk-Amerikan İş Adamları Derneği (TABA AmCham) Yönetim Kurulu Başkanı Ekim Alptekin, Vip Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu ve Promat Matbaacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Ürkmezgil’i borsada ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Özay Öztürk Türk-Amerikan İş Adamları Derneği faaliyetleri ve Amerikan şirketleri ile Edirneli iş adamları arasında gerçekleştirilebilecek karşılıklı faaliyetler, işbirliği imkanları ve yatırım fırsatları bizleri çok memnun edecektir dedi.

alptekin_borsa_ziyaret (1)

TABA-AMCHAM Genel Başkanı Alptekin Edirne’yi yakından tanımaya karar verdiklerini “Edirne’nin şimdiden değerini yeteri kadar bilmediğimiz, daha yakından tanımamız gereken bir yer olduğunu hissediyoruz. Edirne’nin bulunduğu konum açısından Balkanlara açılış kapısı olarak ciddi bir avantajı var. Bu avantajı üyelerimizin ve Edirne’nin lehine kullanmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız”  dedi.

alptekin_borsa_ziyaret (2)

Edirne Gönüllüleri Derneği Başkanı Tuna Bekleviç de önümüzdeki dönemde Edirneli iş adamlarının ABD’li şirketlerle kurabilecekleri işbirliğiyle ilgili bir çalışma toplantısı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Borsayı ziyaret eden Türk-Amerikan İş adamları Derneği (TABA-AMCHAM) Genel Başkanı Ekim Alptekin’e Başkan Özay Öztürk  ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve ziyaretleri anısına; Edirne toprağından yapılan Selimiye camii motifli seramik tabak, aynalı süpürge ve mis sabunu hediye etti.

 5 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Katı Atık Birliği, Ekim ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Katı Atık Birliği, Ekim ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Edirne Katı Atık Birliği, Katı Atık Birliği Başkanı-Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi başkanlığında, Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nı 30/10/2013 Çarşamba günü, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi. Ekim ayı olağan meclis toplantısında, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp