Otogarda, kurban kesilerek dua edilip sefere başlayan 50 kişilik modern, son model otobüslerle ulaşıma katkı yapmanın mutluluğu içinde olduklarını belirten, Altunhan Şirketler Gurubu yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan, bundan önce dört yeni otobüsümüz sefere başladı. Bunlarla birlikte 6 otobüsümüz oluyor. Bir süre sonra 4 otobüsümüzün de gelmesiyle yeni aldığımız otobüs sayısı ona çıkacak.
Bizim Altunhan Şirketler Gurubu olarak amacımız, en iyi ulaşım hizmeti sunmaktır .Biz buradan, Edirne’mizde kazandık, yine bu ile en iyi hizmet sunmak görevimizdir.
Hizmette sloganımız “yeni otobüslerimizle modern ve ucuz yolculuk” bu ilkelerimizden taviz vermeyiz.Bizim yetkimizde olan Edirne Otogarında Kurban Bayram öncesi ulaşımda sıkıntısı olmayacaktır. Araç sayımız ülkenin her yönüne ulaşımı sağlayacak düzeyde.Bu arada Otogarımızda çalışmak isteyen otobüs firmalarına kapımız açıktır. Bir süre önce İstanbul yolcu ücretlerine 2 lira zam yapmak zorunda kaldık. Bilindiği gibi, biz bu otogarı devralalı 11 ay oldu. Bu süre zarfında yakıta 5 kez zam geldi,ayrıca ÖTV’ye zam yapıldı.Bu şartlarda bilet fiyatlarına zorunlu olarak, 2 lira zam yapmak zorunda kaldık. Öğrencilerimiz için indirimli ücret tarifesi uyguluyoruz. Bizim firmamızla seyahat etmenin ayrıcalık olduğunun bilinmesini isteriz.Halkımız için ne kadar hizmet versek azdır. Ulaşımda en iyi hizmet sunmak bizim görevimizdir” dedi