Anadolu Ajansı Muhabiri Hakan Şahin’in Acı Günü

admin

Anadolu Ajansı Edirne Bölge Müdürlüğü muhabirlerinden Hakan Şahin’in babası Halil Şahin, geçirdiği rahatsızlık sonucu 59 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir süredir tedavi gören Halil Şahin, bugün sabaha karşı hayatını kaybetti. Şahin  ikindi namazı sonrası Eski Cami’de cenaze töreni düzenlendi.
Edirne Valisi Hasan Duruer’in yanı sıra meslektaşlarının katıldığı tören sonrası Şahin’in cenazesi Yıldırım Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Biz de Edirne Ajans çalışanları olarak  meslektaşımızın  babası  Halil Şahin’e Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz. AW000961

 207 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Off-Road Heyecanı Yaşanacak

Edirne Valiliği, Edirne Belediye Başkanlığı, Hayata Bağış Derneği ve İstanbul Off-Road Kulübü’nün 10 Mart Pazar günü ortaklaşa düzenleyeceği ‘Hayata Bağış Off-Road Yarışı’na Yunanistan ve Bulgaristan’dan da sporcular katılacak. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve İSOFF Yarışma Direktörü Cevat Cengiz ortaklaşa bir basın toplantısı düzenleyerek 10 Mart Pazar günü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp