Anadolu Partisi yöneticileri gazetemizi ziyaret etti

admin

Genel Başkanlığını Emine Ülker Tarhan’ın yürüttüğü Anadolu Partisi  Edirne yöneticileri gazetemizi ziyaret etti. İl başkanı  Volkan Müdrişler; Merkez ilçe Başkanı İsmail  Baskın, Merkez İlçe Yönetim Kurulu  üyesi,Özkan Özverim, Sosyal Medya Sorumlusu , Berke Yavaş ile parti üyeleri  Gülten Kaplan , Saniye Vardar’ın  de katıldığı ziyarette  partisinin çalışmaları hakkında açıklama yapan İl başkanı   Müdrişler  2014 yılı kasım ayı içinde Emine Ülker Tarhan’ın Genel Başkanlığında  Türkiye Cumhuriyeti’nin  siyasal ,ekonomik  toplumsal, çevresel ve kültürel açılarından  çağdaşlaşması , Cumhuriyet değerlerinin özgürlüklerin ve demokrasinin gelişmesi ve korunması amacıyla   Anadolu Partisinin kurulduğunu belirterek  şunları kaydetti; “ Anadolu Partisi  2014 yılı aralık ayında  seçime katılma  koşullarını tamamlayarak, 2015 yılı haziran ayında  yapılacak Milletvekili seçimlerine katılmaya hak kazanmıştır.

anadolu partisi ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizi hedefi  Türkiye’de tam bağımsız, Demokratik, laik, çağdaş sosyal bir hukuk devletinin inşası  ve insan haklarına,  eşit yurttaşlığa, eşit paylaşıma, emeğin kutsallığına, demokratik özgürlüklere dayalı,şeffaf  ve denetlenebilir devlet anlayışını egemen  kılınmasıdır. Atatürk’ün hedef olarak koyduğu çağdaş uygarlık düzeyine ulaşılması ve aşılmasıdır. Ülkenin sorunlarını bilgiyi kullanarak çözen, milli gelirini bilgiyi üreterek artıran bir bilgi toplumunun oluşturulmasıdır.

Tüketim toplumuna dönüştürülen ülkemizi el birliği ile  her alanda üretim toplumu haline  getirmektir.

Atatürk’ün yurtta Barış Dünya’da barış ilkesi Anadolu Partisinin ilham kaynağıdır.

anadolu partisi ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolu Partisi’nin  “Yeni Siyaset” anlayışı her türlü çıkara dayalı yandaşlık anlayışını reddeder ve bünyesinde barındırmaz” dedi  Anadolu Partisi bugün saat 15.00 da  Edirne  il ve merkez ilçe başkanlığının açılışı yapılacak.

 

 

 175 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Ekipleri 7/24 taşkın bölgesinde

Edirne’de yaşanan taşkın felaketinde, Edirne Belediye Başkanlığı’na bağlı tüm birimler 7/24 taşkın bölgesinde görev yapıyor.               Meriç ve Tunca Nehirlerinin su seviyelerinin yükselmeye başlaması ile harekete geçen Edirne Belediye Başkanlığı ekipleri, Karaağaç Mahallesi ve nehir çevrelerinde yaşayan vatandaşları anında uyararak, gerekli tedbirlerin alınması için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp