Aracınızda göçüklere Edirne’de son veriyoruz..!

admin

 

 

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz hafta Edirne Kapıkule civarında etkili olan dolu yağışı nedeniyle bir çok araç sahibinin camları kırılmış ve kaportalarında göçükler meydana gelmişti. Edirne’nin köklü firmalarından ÇOLAKOĞLU OTO ESTETİK sahibi Rufat ÇOLAK gazetemize yaptığı açıklamada, Vatandaşların arabalarında oluşan her türlü göçüğü özel ekipmanlarla kendi işyerinde yok ettiğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; Yeni Sanayi Sitesi 22. Blok No:5 (Brandacı Fikret Üstev – SARAÇ BRANDA yanında)  senelerdir faaliyet gösteren firmamız bugüne kadar araçlarda oluşa binlerce göçüğü onarmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben bu işin kursunu bitirdim. Gördüğünüz gibi sertifikam var. Geçtiğimiz hafta bazı basın yayın organlarında Edirne’de araç göçüklerini tamir edecek firma yok şeklinde haberler okuduk ve çok üzüldük. Edirne’de bu işi profesyonelce yapan büyük bir firmayız. Arabanızda ceviz büyüklüğünde göçükler varsa, yada daha büyük göçükler varsa da bize gelin. Arabanızı ilk günkü hale getirelim. Bunun yanında Kaporta onarım, Boya, Elektrik, Döşeme, Buharlı oto yıkama işlemleri de firmamızda mevcuttur. Bizden randevu almanız yeterli Telefon numaramız: 0284 235 43 29 – 0 530 182 22 61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öte yandan Gazetemize açıklama yapan Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Fikret Üstev gazetemize yaptığı açıklamada; Geçtiğimiz hafta ilimde yaşanan dolu yağışı hem çiftçimize hem de  arabası olan vatandaşlarımızın araçlarına büyük zarar verdi. Çok üzüldüğümüzü ifade etmek istiyorum. Bu bir afetti. Kent merkezinde yoğun yağmur yağışı etkili olurken, 10 kilometre uzaklıktaki Bulgaristan sınırındaki Eskikadın ve Yenikadın köylerine ceviz büyüklüğünde dolu yağdı. 10 dakika aralıksız yağan dolu köyü beyaza bürürken, ekili alanlar, evlerin çatıları ile park halindeki otomobiller büyük hasar gördü. “Sanki bir afetti. Ceviz büyüklüğünde yağdı ve buğday tarlalarında ve evlere hasar verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı gazetelerde Edirne’de arabalarda oluşan göçüklerin tamir edilemediği yazıldı. Bu haberi neye göre yazdıklarını bilemiyorum. Yanlışlıkla yazılmış ta olabilir. Bizim Sanayi sitemizde arabanızla ilgili yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Esnafımız büyük bir duyarlılıkla sanayi sitemize gelen araç mağdurlarının arabalarını hızla onarmıştır. Arabalarında  göçüğü olanlar Sanayi sitemize geldiğinde işte gördüğünüz gibi Çolakoğlu Oto estetik firmasında arabası kısa sürede eski haline gelmiştir.Edirne Ajans Gazetesi’ne teşekkür ederiz.” Dedi.

 

 192 total views,  5 views today

Next Post

ALTUNHAN, “ETSO seçimlerinde genç adayları destekleyeceğim”

                Altunhan şirketler gurubu sahibi Mustafa Altunhan düzenlediği basın toplantısında   Katar’a yaptığı geziyi değerlendirdi ve Edirneli işadamlarının buraya gitmelerinin yararlı olacağını  böyle bir girişimlerinin olmadığını söyledi. Altunhan ayrıca ETSO Genel kurulu’nda kendisinin aday olmayacağını genç bir adayı destekleyeceğini bu konuda çalışmaları devam ettiğini […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp