Aralarında para toplayıp engelli sandalyesi aldılar

admin

Doktor Sadık Ahmet Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şeref Uz; “Yaşlı ve Engellilerle Dayanışma Kulübü öğrencilerinden Nurcan Akyalçın, Ümit Topçu okulumuzda bedensel engellilere yardım yapmak amacıyla 15 gün süreli öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile iki adet engelli sandalyesini almak için bir proje başlattılar.

Aralarında para toplayıp engelli sandalyesi aldılar (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu proje ile ilgili olarak mahalle muhtarları ile görüşmeler yapıldı. Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile görüşüldü.   İki engelli öğrenciye tekerlekli sandalye alma imkânımız oldu.  855 TL ödeyerek araçları elde ettik. Bugün Edirne bedensel Engelliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Dilek Kaynak‘a sandalyeleri teslim ettik. Bu yardımda destek sağlayan öğrencilerime teşekkür ediyorum. Bu tür yardım çalışmalarımız kulüp tarafından sürdürülecektir” dedi.

Aralarında para toplayıp engelli sandalyesi aldılar (1)

 144 total views,  2 views today

Next Post

Sokakta Hayat Var ekibinden yeni bir etkinlik

Sokakta Sanat Var ekibi şimdi de okulları boyuyor duvarlar renkleniyor. Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Topluluğu “Sokakta Sanat Var” Ekibi Süloğlu Anaokulunda Bir çocuk değişir gelecek şekillenir sloganıyla miniklerle buluştu. Miniklerle birlikte sanatsal çalışma ve aktivitelerin ardından okul duvarları boyandı. Ekibin Genel Koordinatörü Gencay ADIGÜZEL ilerleyen süreçte sanatın her yaşta insana […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp