Arda: “Bizi kimse kapalı kapılar ardında aramasın, çarşıda, pazarda milletle beraber olacağız”

admin

DEVA Partisi İl Başkanı Kerem Arda, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Arda ve DEVA Partisi Kurucularından Metin Gürcan, Tarihi Ali Paşa Çarşısı ve Bedesten Çarşısı’nda esnafı ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.

Göreve geldiği günden itibaren sürekli sahada olan Arda ve ekibi yaptığı olumlu çalışmalarla, taraflı tarafsız herkesin dikkatini çekiyor ve yapılması gerekenler konusunda her kesimle fikir alış verişinde bulunuyor. Esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini de belirten Arda, esnaf ve vatandaşların ekonomi hakkındaki düşüncelerini çok önemsediklerini ve onların uyarılarını dikkate aldıklarını kaydetti. Bizi kimse kapalı kapılar ardında aramasın, çarşıda, pazarda milletle beraber olacağız diye konuştu.

 1,684 total views,  71 views today

Next Post

KEŞAN TEŞKİLATI ve MUHTARLARDAN İBA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan İl Genel Meclis üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, Keşan Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kemik ve Keşan muhtarları, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya gerçekleştirilen 7. Olağan İl Kongresi sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan İba’ya hayırlı olsun temennisinde bulunan muhtarlar, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp