Arda, Erkekliğe Merhaba Dedi

admin

Mutlu – Sinan Adalı’nın oğlu, Hamdiye-Muhsin Dikmetaş ile Hacer-Kenan Adalı’nın torunu, Gazetemiz sahiplerinden Hakan Akkan’ın kayınbiraderinin oğlu Arda Adalı Çamlık Düğün Salonu’nda yapılan ve binlerce kişinin katıldığı sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı.

ARDA SÜNNET (4)

1 Ağustos Cuma günü Uzunkaldırım Mektep Sokak’taki evlerinde yapılan kına töreni yapıldı. 2 Ağustosta yine evinde mevlit okutuldu. 2 Ağustosta yapılan düğün alayı sonrası Çamlık Düğün Salonunda düğün gerçekleşti.

ARDA SÜNNET (5)

Askı töreninde giydiği Osmanlı kıyafeti ve neşeli tavırları ile dikkati çeken Arda, ailesi ve kız kardeşi ile törenle düğün salonuna girerek Anne ve babası ile birlikte düğün pastasını kesti.

ARDA SÜNNET

Arda’nın Anne ve babasının dans etmesinin ardından salonu gelen davetliler, gecenin geç saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlenerek, Arda’nın mutluluğuna destek verip renk kattılar. Biz de Edirne Ajans Ailesi olarak Arda Adalı’ya bundan sonraki yaşamında sağlıklı yıllar ve başarı dolu yaşam dileriz.

ARDA SÜNNET (2)

ARDA SÜNNET (1)

 

 

 

 

 

 

 

ARDA SÜNNET (3)

 

 

 

 182 total views,  2 views today

Next Post

Bakımsız Köy Yollarımız

Köy muhtarlarımız yollarının onarılması için çırpınıyor. Sonuç alamıyorlar güçleri tükeniyor, nereye gitseler olumsuz cevap alıyorlar. Bu arada mahalli parlamenterlerimiz diye kabul edilen İl Genel Meclisi üyelerimizin de zorunlu olarak yapılması gereken işleri yaptırmayı başaramıyor. Veya daha başka işlere önem vermiş olacaklar ki Uzunköprü ve İpsala ilçelerimizin bazı köy yolları tarla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp