Arda “Partimizin tüm organları uyumlu çalışıyor”

admin

Merkez ilçe başkanlığını büyük oy farkıyla kazanan Kerem Arda yaptığı açıklamada, “ Merkez ilçe seçiminde 400 delegeden 355’inin oy kullandığını bu delegelerin 305’inin oyunu alarak büyük bir teveccüh ile  göreve geldim bu bizi mutlu etti. Bugüne kadar iki kez atama ile görev aldım. Seçilerek görev almanın mutluluğu daha farklı oluyor. Her işte bir hayır vardır. Göreve geldikten sonra biz elimizden geleni fazlasıyla yerine getirme çabası içinde olacağız. Bizi gösterilen bu güvene cevap vereceğiz. Bugünden sonra sorumluluğumuz daha da artmış oldu. Üzerimize aldığımız bu sorumluluğu elimizden geldiğince ve fazlasıyla  yerine getirme çabasında olacağız.

kerem arda seçim sonrası açıklama (5)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizde güzel bir uyum yakaladık .Kadın ve gençlik kollarımız merkez ilçe ve il yönetimimiz arasında  uyum var. İl Başkanımızın da belirttiği gibi merkez ilçe parti çalışmalarında bel kemiğini oluşturur. Bundan sonra inşallah daha güzel olacak bu arada önemli görevlerimiz var.

kerem arda seçim sonrası açıklama (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bilindiği gibi 24 Aralıkta Genişletilmiş İl başkanları toplantısı Edirne’de yapılacak. Balkan Kongre merkezinde yapılacak toplantıya Başbakanımız Ahmet Davutoğlu gelecek. Başbakanımızın Edirne ve Balkanlara verdiği değer biliniyor. Konuşmamda belirttim. Balkanlar Edirne’yi bekliyor dedim. Ben Makedonya kökenli bir aileden geliyorum. Başbakanımızın Edirne’ye gelmesi Balkanlar açısından da çok önem taşıyor. Bu organizasyondan alnımızın akıyla çıkmamız lazım bu toplantıya  iki bin yönetici o tarihte Edirne’de olacak. Bunun ardından 18 ocakta il kongremiz yapılacak. Bu kongreden de güçlü bir şekilde çıkacağız. Bunun ardından gelecek yılda yapılacak seçim çalışmalarına ağırlık vereceğiz.

kerem arda seçim sonrası açıklama (2)

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK OY FARKIYLA SEÇİMİ KAZANDI

Merkez ilçe Başkanlığı kongresinde seçime katılan 355 oydan 305’ini  alarak AK Parti Merkez İlçe Başkanı olan Kerem Arda’nın listesinden: Ahmet Altınoluk, Ekrem Denkçi, Gözde Emel, Gülay Bulut, İsak Kılıç, Necdet Dirican, Ercan Tanınmış,Murat Çalışkan,Salih Zeki Kalkan, Gökhan Malcı, Hatice Sönmez,Fatih Özdil,Rufat Çolak, Habibe Avcu, Oktay Topalova, Ahmet Yiğit, Kevser Sezginer, Salim Bilekkaya, Fatma Gülbiter,Can Ocak,Fatih Yüceer, Gürsel Çiftçi, Mehmet Fatih İnan,Erkan Cila, Erol Namlıcı,Şevki Avcu, Hacer Yılmaz, Ayukut Akural, Şaban Şahin yönetimi oluşturan kişiler olarak belirlendi.

kerem arda seçim sonrası açıklama (4)

 

 

 

 

 

 

 

kerem arda seçim sonrası açıklama (1)

 543 total views,  2 views today

Next Post

CHP Edirne İl Örgütü çiftçilerle Anıtkabiri Ziyaret Etti

Çiftçi Sorunlarının konuşulduğu “ CHP Tarım Programını Açıklıyor “ toplantısı sonrasında Edirne İl Örgütü çiftçileri Anıtkabiri Ziyaret etti. İl Örgütü olarak bir ilke imza atan CHP’liler Anıtkabire askeri törenle çelenk sundular.                 Aslanlı yoldan geçerek Anıtkabire gelen CHP Edirne Örgütü tören alanında sıralanarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp