ARSLAN, “Ak Parti seçimde başarılı olacak”

admin

Arslan, “Ak Parti seçimde başarılı olacak” (2)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti  Lalapaşa ilçe Başkanı İsmail Arslan  seçim döneminde parti çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, yeni atanan milletvekillerinin sonuna kadar arkasında olduklarını belirterek, “Milletvekili 1. Sıra adayımız Rafet Sezen bir süre önce partimizi ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında Kaymakam, Belediye Başkanı, esnafları ve tüm köyleri ziyaret ettik, halkımızın sorunlarını dinledik. Vekil adayımız parti politikasını halka anlattı. Kendisini halkımız daha önce tanıyordu. Trakya Birlik’te çok hizmetleri oldu. Halkımızın partimize ilgisi çok yüksek. Öyle sanıyorum ki bu seçimde partimiz %3-4 oranında artış yapacak. Bu da milletvekili adayımıza duyulan sempatisinde sağlanacak. Partimizin durumunun bundan önceki seçimden daha iyi olacağını tahmin ediyorum” dedi.

PARTİMİZİN OYU ARTACAK

Milletvekili 1. Sıra adayı Rafet Sezen’in yanında il yönetim kurulunda görev yaptığını belirten Arslan, “ Rafet Bey partili partisiz herkese yardıma koşmayı sever.  Yasalar çerçevesinde  sorunları çözme gayreti içinde oldu. Milletvekili adaylığı döneminde de aynı hassasiyeti gösteriyor. Başkan adayımız gittiği her yerde görevi sırasında parti ayrımı yapmayacağını söylüyor.

Arslan, “Ak Parti seçimde başarılı olacak” (1)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizin oyunu artırabilmek için tüm vatandaşlarla iyi ilişkiler içinde olmayı sürdürüyor. “Diyen Arslan  seçim sırasında gittikleri yerlerde vatandaşların en çok yakınmasının ayçiçeği konusunda olduğunu belirterek; “ Milletvekili adayımız aynı zamanda Trakya Birlik Yönetim Kurulu  Başkanı ayçiçeğini Trakya Birliğe  teslim eden üreticilere fark vermeyeceğini söylemiyor. Daha sonra bilanço çıkarılıp ortaklara verdiği ürünlerin karşılığında kar verileceğini ifade ediyor. Bunun için belli bir rakam söylemiyor. Diğer taraftan çeltikle ilgili de girişimleri var. Fakat şu ana kadar bir sonuç alamadı. Onun için de ithalatta gümrük vergilerinin artırılması  ile bu konunun çözümleneceğini sanıyorum. Lalapaşa olarak bizim acil bir talebimiz yok hastanemiz bitmek üzere” dedi.

 

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

ORMANKIRAN, “akaryakıt borcu bizden önce kalan borçtur”

            BİZDEN ÖNCEKİ DÖNEMİN BELEDİYE BAŞKANINDAN KALAN AKARYAKIT BORCU NEDENİYLE, O DÖNEMİN BELEDİYESİ İCRAYA VERİLMESİ GEREKİRKEN NE HİKMETSE VERİLMEMİŞ!  ESKİ BORÇLARIN ÇOĞUNU ÖDEMEMİZE RAĞMEN ALACAKLI FİRMA, TATİL GÜNÜ VATANDAŞLARIMIZI MAĞDUR EDİP, OTOBÜSLERİMİZİ BAĞLATMIŞTIR.             Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, “ Ben makam arabası sevdalısı değilim yolculukta kendi aracımı kullanıyorum. Benim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp