Arslanzade patisserie açıldı

admin

Edirne’de derin köklerden beslenen bir geleneğin en tutkulu temsilcilerinden birisi olan Arif MERİÇ ve Oğlu Yusuf Meriç Arslanzade markası ile kısa sürede Bölgeye büyük yatırımlar yapan kuruluş oldu.

Neşeli, coşku dolu kişiliği, mesleğine olan saygısı ve sevgisi ile Edirne’nin gönüllü kültür elçisi olan  Arif Meriç, Büyük dedesinin ismiyle yarattığı marka Edirne’nin tanıtımında çok özel bir yerde duruyor.

Edirne Merkezde 2 ayrı imalathane, onlarca şube ve Türkiye Geneline yayılmış  bayileri ile Edirne’nin gurur kaynağı olmaya devam eden Arslanzade firmasının sahibi Arif Meriç ve Oğlu Yusuf Meriç, Arslanzade patisserie firmasını faaliyete geçirerek  sektöre yeni bir adım daha attı.

1.Murat Mahallesi Migros Arkasında faaliyete geçen Arslanzade patisserie firmasının dekoratif tasarımı Firma sahibi Yusuf Meriç tarafından ileride verilecek olan Françayzinq’ hizmetine göre büyük bir özenle tasarlandı.

Gazetemize açıklama yapan Yufus Meriç, Arslanzade Patisserie firmasının sektöre yeni bir boyut getirdiğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti, “Firmamız Lokum ve Bademezmesi sektöründe uzun yıllardır ilerlemeye devam ediyor. Bugüne kadar aldığımız mesafe değerli müşterilerimizin bize gösterdiği teveccühten kaynaklanmaktadır.

İmalathane tesislerimizi büyüterek Unlu Mamul işine de girdik. Blazer pastalar, kremalı pastalar, Kremşantisiz pastalar yapıyoruz artık. Edirne’ye yeni bir konsept getirmeye çalıştık. Aynı zamanda kendi ürünlerimizi satıyoruz. Ayrıca Baklavamız, Kuru pasta çeşitlerimiz, ekler çeşitlerimiz, yaklaşık olarak 17 çeşit ekler ürünlerimiz var. Üretim olarak kendi imalathanemizi kullanıyoruz. Bayram için Baklava siparişi vermek isteyen müşterilerimizi mağazamıza bekliyoruz. Fiyat konusunda ise ürünleri kendimiz imal ettiğimiz için  piyasaya göre en ekonomik fiyat politikasını uyguladık. Bunun dışında dışarıda oturma yeri olarak cafe tarzında yaklaşık olarak 15 masamız var. Burada çay, kahve ve yiyecek hizmetleri de veriyoruz. İlimize hayırlı, uğurlu olsun”

 1,204 total views,  2 views today

Next Post

“Frene değil kurala güven, iyi bayramlar”

10 günlük kurban bayramı tatili sebebiyle trafik canavarına dur demek için Edirne Jandarma Trafik timleri önlemlerini artırdı. Bu sene İçişleri Bakanlığı’nın belirlediği “FRENE DEĞİL KURALA GÜVEN, İYİ BAYRAMLAR”  sloganıyla sürücü ve vatandaşlar yapılan uygulamalarda uyarılıyor. Ayrıca bu sloganı kapsayan içeriğiyle jandarma sorumluluk alanındaki birçok noktaya afişler açıldı. Özellikle Erikli ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp