Arslanzade yönetiminden Edirne Aajans’a ziyaret

admin

Arslanzade Firması Sahibi  Arif Meriç ve Genel Müdürü Recep Dural , Edirne Ajans Gazetesini ziyaret etti.  Burada  Gazetimize açıklama  yapan Meriç, Ajans Gazetesinin sahiplerini ve çalışanları  tebrik ettiğini belirterek şunları söyledi; “ Allah, Cenaballah inşallah başarılarınızı daim ,sabit kılsın. Edirne’mize çok güzel şeyler yapıyorsunuz. İnsan övünüyor, seviniyor. Neden; bir şey var,  bir paylaşmak var. Ben Necmi kardeşle 10 yıl önce tanıştığımda, o zaman da sohbet ediyorduk. Bir birimize diyorduk ki; ne yaparız ne ederiz. O günlerde konuştuğumuz tohumlar  bugün ağaç olmuş, meyvesini veriyor.  Bu meyveyi bütün Edirne halkı yiyecek ve bütün insanlıkla paylaşacak. Ne kadar bir olayı paylaşırsak güzellik olur. Basın çok önemlidir. Biz bunun farkındayız.

arif meriç ve recep dural ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

Biz güzel ürünler yapsak da yaptığımız ürünleri kim tanıtacak. Ben kendi kendime bağırayım.  Bu bir şey ifade etmez. İşte bir elin nesi var, iki elin sesi var denir. Buradan halka sorunları iletmede çok önemli görev yapıyorsunuz sizi tebrik ediyorum.

arif meriç ve recep dural ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Biz Edirne’liler birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Birbirimizin hatalarını değil başarılarını paylaşmalıyız. Bu dünya  gelip geçici , buradan göç ettiğimizde geriye insanların iyilikleri, topluma hizmetleri kalır.

arif meriç ve recep dural ziyaret (3)

 

 

 

 

 

 

 

Her zaman dayanışma içinde olmalıyız.İki tane biri yan yana getirirseniz 11 yapar. Bir tane daha bir eklerseniz 111 yapar. Bir tane daha bir eklersen 1111 yapar. Şimdi Edirnelilerin biri orda ,biri sahada ,biri solda,  biri arkada değil, hepsinin yan yana gelmek mecburiyeti var.  Eğer yan yana gelirsek o zaman ne olacaktır. Hepimiz istifade edecek  ve güçleneceğiz. Ben değil de biz dersek her meslekten olsun daha güçlü oluruz. Dayanışma devamlı olmalıdır. Aksi halde parça  halinde geldiğimizde güçsüz oluruz  . Buradaki güzelliğimizi bozmak isteyenlerin oyuncağı olmayalım. Hak ve hakikat ve doğruluktan ayrılmayalım.

arif meriç ve recep dural ziyaret (4)

 11 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik'te Nefes Kesen Seçim Heyecanı

S.S 188 Edirne Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifinin 2013-2014 iş yılı olağan genel kurulu Edirne Küçük Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Keyif Düğün Salonunda yapıldı. Dört adayın mücadele ettiği 1485 kayıtlı üyeden 1200 delegenin oy kullandığı Genel Kurul açılış ve divanın oluşturulması ile başladı.  Divan Başkanlığına Cevat Meriç seçildi. Saygı duruşu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp