Arslanzade’den “14 Şubat Sevgililer Günü” jesti

admin

Nikâh yapacaklara ücretsiz badem ezmesinden gül armağan edeceğini açıklayan Arslanzade Firması sahibi Arif Meriç,”Her yıl 14 Şubat Sevgililer Gününü insanlar adına sevgiyi çoğaltmak imkânı yaratmak için vesile kılıyorum. Bu yıl daha geniş bir çalışma yaparak sevgiyi yurt çapına yaymayı hedefledik.

ARSLANZADE (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de faaliyette bulunan Arslanzade Firması, Sevgililer Günü dolayısıyla yaptığı ‘’Aşk Hamuru’’ etkinliğinde evlilikte 50. yılını dolduran çiftlere müzik eşliğinde badem ezmesinden kalp ve gül çalışması yaptırdı.

ARSLANZADE (2)

 

 

 

 

 

 

 

Uzunkaldırım Caddesindeki Arslanzade Şekerlemelerinin üretim Tesislerinde Sevgililer gününe özel, “Aşk Hamuru’’ etkinliği yapıldı. Etkinlikte evliliklerinde 50. yılı aşan çiftler, kırmızı badem ezmesi hamurunu müzik eşliğinde yoğurarak, kalp ve gül görünümlü badem ezmesi yaptılar.

ARSLANZADE (1)

 

 

 

 

 

 

 

Arslanzade Şekerlemeleri Firmasının Sahibi Arif Meriç, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

Evlenecek olanlara, nikâh yapacaklara,  nikâh tazeleyenlere, sözlenenlere,  kim olursa olsun 14 Şubat’ta Edirne’den Türkiye’nin diğer bir ucuna kadar,  bize alo desinler,  biz kargoda dâhil kendilerine ücretsiz olarak gül motifli badem ezmesini göndereceğiz.

ARSLANZADE (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bunu niye yapıyoruz.  Çünkü dünyamız aşka muhtaç, muhabbete muhtaç,  sevgiye muhtaç. Biz aşkımızı parayla değil, senede bir gün parasız olarak hediye edip, aşkımızı pekiştirmek istiyoruz. Ne kadar çok muhabbet ve sevgi olursa dünya da o kadar barış ve huzur olur. Badem ezmesinden gül yaptık. Buna aşkımızı ve sevgimizi koyduk.  Bütün sevgililere, hediye edeceğiz. Biz aşkımızı parayla satmıyoruz.’’Dedi.

ARSLANZADE (7)

 

 

 

 

 

 ARSLANZADE (5)

 

 

 

 

 

ARSLANZADE (6)

 251 total views,  5 views today

Next Post

Bircan, “CHP’de hizmet için aday adayıyım”

Erdin Bircan parti il merkezinde düzenlediği basın toplantısından sonra Ağa köşkünde düzenlediği törende CHP’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Bircan’ın aday adaylığını açıkladığı toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp