Arslanzade’den kitap fuarına özel ilgi

admin

Arslanzade’den kitap fuarına özel ilgi (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugüne kadar sosyal faaliyetleri ve Edirne’yi tanıtan etkinlikleri ile dikkati çeken Arslanzade firması, bu yıl Edirne Ekmekçizade Kervansaray’da üçüncüsü açılan kitap fuarı stantlarını ziyaret ederek stantlarda kitaplarının satışına yapan  Ediz Hun, Ali Kırca ve Canan Tan, a üzerinde Türk bayrağı  ve  yazarın  resmi bulunan badem ezmesi  hediye etti.

Arslanzade’den kitap fuarına özel ilgi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de bu tür kültürel ve sanatsal etkinliklerin Edirne’nin tanıtımı açısından çok yararlı olacağını belirten  Arslanzade  yetkilisi, “biz yıllardan bu yana tarihi kent Edirne’mizin sesini duyurmak için çaba harcıyoruz. Böyle kitap fuarı ve benzeri faaliyetler Edirne’mizin ülke genelinde tanıtımına olumlu katkı sağlar. Bu beni çok duygulandırdı. Kitap fuarında stant açan değerli yazarlarımıza küçük bir ikramda bulunmak istedik. Firmamızın ürünü olan üzerinde Türk bayrağı ve yazarımızın resmi olan badem ezmesini ikram ettik. Kitap Fuarına gösterilen ilgi de bizleri mutlu etti. Böyle bölgemizi tanıtıcı fuarların açılmasının çok yararlı olacağı inancındayız” dedi.  Eski aktör ve şu anda Okan Üniversitesinde öğretim üyesi olan Ediz Hun ve Televizyonların unutulmaz sunucusu Ali Kırca ile Yazar Canan Tan, Arslanzade firması  adına   gelen  yetkilinin, Edirne simgesi bir ürün ikram etmesinin kendilerini mutlu ettiğini ve duygulandıklarını belirterek, Arslanzade firmasının bu duyarlılığını çok anlamlı bulduklarını ifade ettiler.

Arslanzade’den kitap fuarına özel ilgi (3)

 97 total views,  2 views today

Next Post

CHP Milletvekili adaylarından eczacılar odasına ziyaret

                Edirne CHP milletvekili adayları mahalle ve köy ziyaretleri ile birlikte meslek odalarını da ziyaret ediyor. Bu amaçla bir araya gelen CHP Edirne Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Gürkan Güneser   eski Ezacılar Odası yöneticisi ve parti yöneticisi olan Şükrü Ciravoğlu ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp