Asiltürk “siyasi yanı olmayan bir edirne ziyareti yaptım”

admin

1973- 1980 arası iki dönem MSP milletvekili olan daha sonra Fazilet partisinde görev yapan,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı görevinde bulunan ve bir kızı Edirne’de evli olan,  Oğuzhan Asiltürk yaptığı açıklamada, Edirne’de kızı olduğu için belli aralıklarla Edirne’ye geldiğini belirterek şunları söyledi; “ Edirne’ye geldiğimizde dostlarımızı ziyaret ediyoruz. Böyle ramazan mübarek gününde siyasi yönü bulunmayan bir ziyaret yaptık. Edirne’deki arkadaşlarımızla böylece görüşmüş oluyoruz. Burada hepsine selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Asiltürk siyasi yanı olmayan bir edirne ziyareti yaptım (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’mizin Osmanlı tarihinde ve daha sonraları çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Selimiye Camisi ve diğer tarihi eserleri ile Balkanlara açılan kapımızda ülkenin vitrini olan bir şehrimizdir.

Edirne ihmal edilmemesi gereken bir kentimizdir. Bu şehir tüm ülkenin ortak değeridir. Bu kente gelenler atalarımızın eserlerinin gölgesinden kendilerini huzurlu hissederler.

Asiltürk siyasi yanı olmayan bir edirne ziyareti yaptım (1)

 

 

 

 

 

 

 

Tarihi köprüleri. Camileri, tarihi çarşıları Beyazıt Külliyesi ve sayısız eserleriyle Edirne müstesna bir kentimizdir. Buraya geldiğimde huzur buluyor ve bizlere  bu eserleri bağışlayan atalarımıza  bizlere böyle güzel eserler  bahşettikleri için  dua ediyorum.

Asiltürk siyasi yanı olmayan bir edirne ziyareti yaptım (3)

 8 total views,  2 views today

Next Post

Emir; “hükümet kurulmazsa erken seçime her zaman hazırız”

AKP Edirne Milletvekili Şemsettin Emir Eski Cumhurbaşkanı rahmetli Süleyman Demirel’in mevlidine katılmak için Edirne’ye geldi. Yemin töreni sonrası kendi kentine gelen Emir yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Edirne’ye döndüm. Cuma namazı sonrası Rahmetli Demirel için mevlit okutulacağını duydum ve buraya geldim. Demirel’e Allah Rahmet eylesin nur içinde yatsın diyorum. Bu ülkeye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp