ASKF’den Edirne Belediye Başkanı’na Ziyaret

admin

Bir süre önce yapılan Genel Kurulda seçimi kazanan Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

ASKF yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Acar Başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaretlerinde, Edirne’de amatör sporun geliştirilmesi daha üst düzeye çıkması için Belediye Başkanı Recep Gürkan’la değerlendirmelerde bulunan ASKF yöneticileri,  Belediye Başkanı ile dostane bir ortamda gerçekleşen görüşmeden memnun kaldıklarını belirttiler.

Belediye Başkanı Gürkan’da toplantıda yaptığı konuşmada Edirne belediyesi olarak imkânlar oranında her zaman amatör sporun gelişmesine katkı yapacaklarını belirtti.

GÜRKANA ZİYARET

 8 total views,  2 views today

Next Post

Tanrıkulu” Esnaflarımız Turizmin Kıymetini Bilmeli”

Turizm sezonun nedeniyle halka uyarıda bulunan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, turizm sezonu olması nedeniyle,  ramazan ayında ülkemizin çeşitli bölgelerinden ve de yabancı ülkelerden çok sayıda turist Edirne’yi ziyaret ediyor. Özellikle son günlerde, belediyemize 153’e ve zabıta ekiplerimize yapılan şikâyetlerde gözlemlediğim bir konu var. Ne yazık ki, bazı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp