ASKF’NİN YENİ BAŞKANI İBRAHİM ACAR

admin

Son yılların en çok ilgi çeken centilmence bir heyecan kasırgası şeklinde geçen kongreyi 82-81 İbrahim Acar kazandı

askf seçimi (1)

Uzun bir süredir Edirne’nin spor camiasında gündemin ana konusunu oluşturan ASKF kongresi nihayet geçtiğimiz Cumartesi günü merkezden, ilçelerden ve beldelerden gelen delegelerin oyları ile gerçekleştirildi.

askf seçimi (3)

Tüm kulüp başkanlarının, yöneticilerinin ve delegelerinin oluşturduğu kalabalık kongreye ayrılan salonu tıka basa doldururken geriye kalanlarla pencerelerden kongreyi izlemek zorunda kaldılar.

askf seçimi

Eski Edirnespor başkanlarından Erkan Even, Musa Sugözleyen ve Kadir Çevik’ten oluşan divan kurulunun başarı ile yönettiği kongre  14 yıldır ASKF’nin başında bulunan Osman Hatipler, yeni adaylar İbrahim Acar ve Ferhat Kemallarlı’nın ve her iki grubun da yönetim kurulu üyelerinin ve taraftarlarının centilmence, yapıcı davranışları içinde gerçekleştirildi.

askf seçimi (6)

168 delegenin katıldığı kongrede oylardan 5 tanesi aynı zarfa içine iki tarafın da oyları koyulduğu için iptal edildi. Geriye kalan 163 oyun 82’sini alan İbrahim Acar, ASKF’nin yeni başkanı oldu. Kongrede en çok dikkati çeken husus tarafların centilmence birbirlerini kucaklamaları ve tebrik etmeleri idi.

askf seçimi (2)

  Seçim sonunda kazanan liste şöyle;

Eski Adanademirspor’lu futbolcu ve Acar Tesisleri sahibi İbrahim ACAR, Eski Edirnespor Kulüp Başkanı, İnşaat Mühendisi Emre ALP, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet GEÇMİŞ, Ayşekadın G.B. Eski Başkanı Müteahit Polat ÖZTAŞ, Edirnespor eski futbolcularından Makina Mühendisi Erkan DOĞAN, Karaağaç Ardaspor eski Başkanı Cesur PAKARDA, Köprücespor Kulüp Başkanı Erdoğan ÖZTÜRK, Saraçhanespor Kulübü yönetim kurulu üyesi  Öner BAHAR, Keşanspor Kulüp Başkanı Ahmet ÖZKAYNAK, Anafartalarspor Kulüp Başkanı Şoray GÜNDOĞDU ve  DSİ spor ve Edirnespor’lu eski futbolcu Özkan TOKSÖZ


askf seçimi (5)

askf seçimi (4)

   

 

 

 

 

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

İHSANOĞLU”BİZ ÜLKEDE SEVGİ TOHUMLARI EKECEĞİZ”

CHP ve MHP’nin Cumhurbaşkanı çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu helikopter ile Edirne’ye geldi. Saat 11.00’deT.Üniversitesinde partililer tarafından karşılanan İhsanoğlu konvoy eşliğinde Edirne Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Recep Gürkan ile görüştü İhsanoğlu Gürkan’a başarılar diledi.  Beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, İstanbul Milletvekili,  Süleyman Çelebi Çevre ilçelerden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp