Askıda Ekmek Projesi Hız Kesmeden İlerliyor

admin

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul TANRIKULU Edirne Belediyesinin  uygulamaya  koyduğu projede bir çok fırını bu projeye eklemeye devam ediyor.

Edirne Merkez Kıyık Camii yanındaki   Efe Ekmek Fırını’nı da bu uygulamaya dahil edildiğini belirten TANRIKULU 3  ekmek parasına 2 ekmek alıp projeye yeni katılan fırındaki bir ekmeği ihtiyaç sahiplerinin alması için fırına bıraktı.

Fırıncıların artık hijyene daha fazla önem vereceğini belirten  TANRIKULU;’’Gördüğünüz  gibi   kasiyerler dahil tüm çalışanlar, hijyen kurallarına uyuyor ve eldiven kullanıyor.’’dedi.

       Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul TANRIKULU’na  ‘’ASKIDA EKMEK’’ projesine yeni katılan Efe Unlu Mamulleri fırın sahibi ve işletmecisi Ahmet AK ve Edirne Ekmek İmalatçıları Unlu Mamuller Derneği Başkanı Yılmaz CAMBAZ eşlik etti.

TANRIKULU projeyi kabul eden fırının ardından projeye başvuran diğer fırınlara geçti ve Cuma günüde proje ile ilgili çalışmaların devam edeceğini bildirdi.IMG_4779

 231 total views,  2 views today

Next Post

Polisten Dolandırıcılığa Karşı Broşürlü Uyar

Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşları, para ve kontör dolandırıcılığına karşı vatandaşları broşürle uyarıyor. Ekipler, bastırdıkları 5 bin broşürü Saraçlar Caddesi’nde dağıtarak vatandaşları dolandırıcılık konusunda tedbirli olmaları konusunda uyardı. Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Asayiş Şube ekipleri tarafından vatandaşlar para ve kontör dolandırıcılığına karşı uyarılıyor. Ekipler; […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp