ASKON’un geleneksel iftar yemeği

admin

ASKON’un geleneksel iftar yemeği (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASKON’un gelenek sel iftar yemeğine  Edirne Şube Başkanı Kadir Alkan, Ak Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanı Adnan Akıncıoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Selman Okunmuş, Fatih Coşkun katıldı. Gazetemize açıklama yapan Keşan Gençlik kolları Başkanı Adnan AKINCIOĞLU;  Geleneksel iftar yemeğinde bir araya gelmek bizebüyük mutluluk verdi. Güzel samimi bir atmosfer vardı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Muhammed Ali’nin cenaze törenine katılması vesilesiyle aramızda olamadı.

ASKON’un geleneksel iftar yemeği (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

O olmayınca Başbakanımız  açılış konuşmasını yaptı. Burada bir konuşma yapan sayın başbakanımız, iş düyasına önemli mesajlar verdi. Çek sistemi ile ilgili yaşanan sıkıntıların bir daha geri gelmemek üzere çözümü ile ilgili çalışmaların başlatıldığını ifade etti. Ticaret kanununda işadamlarının iflas erteleme kolaylığını kötüye kullandıklarını ve bunlarla ilgili önümüzdeki düzenleme yapılacağını söyledi. Türkiye’nin her yerinden ASKON üyesi işadamları oradaydı.

ASKON’un geleneksel iftar yemeği (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz Edirne ve Keşan olarak orada o atmosferi paylaştık. Ondan bir gün önce de sayın İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Dağdeviren, Genel Merkezden Genel Başkan Yardımcımız, Bölge koordinatörü Enes Malik Yaylacıve Beyendik Belediye Başkanımız Nuran Uslu’nun katılımı ve gençlerle  beraber iftar yemeği  gerçekleştirdik. Ramazan bereketiyle geldi. İftarda kardeşlerimiz, ağbilerimiz, dostlarımızla beraber hem iftarımızı açıyoruz hem de istişare ediyoruz.

ASKON’un geleneksel iftar yemeği (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada Mardin Midyat’ta hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan Nefize Özsoy ve diğer şehitlerimizin ailesine başsağlğı diliyorum. Yüce milletimizin başı sağ olsun. Şüphesiz ki milletimiz kahraman şehidimizi hiçbir zaman unutmayacak, sonsuza kadar saygı ve sevgiyle hatırlayacaktır. Aziz şehidimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar dilerim” dedi.
ASKON’un geleneksel iftar yemeği (2)

 

 

 

 

 
ASKON’un geleneksel iftar yemeği (6)

 106 total views,  5 views today

Next Post

Köstebekgiller minik sanatseverlerden tam not aldı

Keşan Belediyesi’nin Ramazan Şenliği, 11 Haziran 2016 Cumartesi akşamı çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Köstebekgiller ile devam etti. İstanbul Jest Tiyatrosu tarafından Keşan’a getirilen Köstebekgiller’in Sürpriz Karışım adlı oyunu,Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde çocuk sevenleri ile buluştu.                   Saat 21.30’da başlayan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp