Aslan “Annelerimiz Ailenin Temel Direğidir”

admin

Anneler Günü nedeniyle açıklama lapan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Edirne İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan” Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan annelerimiz, aynı zamanda yüklendikleri manevi sorumlulukları da unutmayarak, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasını sağlarlar.

ELMAS Aslan

Annelerimiz ailenin temel direği olduğu gibi, ellerinin hamurunu iş dünyasına bulaştırdığında da toplumun ve üretim gücümüzün dinamikleridir aynı zamanda.

Dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş olan annelerimizi kutluyorum. Bütün anneleri saygıyla, sevgiyle selamlıyor, yuvanız mutlu, huzurlu ve bereketli olsun diyorum.” Dedi.

 

 248 total views,  2 views today

Next Post

Zıpkınkurt Anneler Gününü Kutladı

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, yaptığı yazılı açıklamada; “Aile kurumunun temel taşı, hoşgörü, sevgi ve şefkat duygularının, tükenmez kaynağı, değerlerimizin temsilcisi olan Annelerimiz; hayatın bütün alanlarında etkin birey olarak saygın bir yerdedir. Omuzlarımızın üzerinde yükselmeye layık olan annelerimiz, yüreğindeki sınır tanımayan sevgisi ve hiçbir konuda rastlanamayacak sabrı ile sadece […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp