Aslaner’den Gazetemize Veda Ziyareti

admin

Edirne Vali yardımcılığından Kırıkkale Vali Yardımcılığına tayini Çıkan Vali Yardımcımız Abdullah Aslaner gazetemize veda ziyaretinde bulundu. Edirne’yi çok sevdiğini ve hiç unutmayacağını belirten Aslaner: “ Burada görevde bulunduğu dönemde Edirne mahalli basınından büyük destek gördüm basın mensubu arkadaşlarımı da sevgi ile anacağım. Edirne’nin bende ayrı bir yeri var bu kentin güzelliklerini unutmayacağım”  dedi.

DSC_1606

Haber Müdürümüz Fikri Yalın’da Aslaner’in Edirne’den ayrılışından üzüntü duyduğunu, kendisinin Edirne’deki başarılı çalışmaları toplum ile iyi diyalog kurması nedeniyle her zaman Edirne halkınca sevgi ile anılacağını belirterek, Aslaner’e yeni görevinde başarılar diledi.

 138 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Esnafından Alkol Yasası'na Tepki

Edirne Bakkallar ve Büfeler Platformu, Saraçlar Caddesinde toplanarak yeni çıkan Alkol Yasası’na tepki gösterdi. Esnaf, yasa ile ilgili acil bir düzenleme yapılmasını istedi.   Edirne’de Bakkallar ve Büfeler Platformu, saat 22.00’den sonra alkol satışının durdurulmasını ön gören yasanın küçük esnaf üzerindeki etkisini basın açıklamasıyla dile getirdi. Platform, yasanın küçük esnafa […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp