Aslanlar gibi Kan veriyoruz!

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ – Sadece haber verir..

En çok kan veren taraftar Galatasaray’lılar oldu.

Edirne Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr.Erhan Aksoy Edirne Ajans Gazetesine yaptığı açıklamada, yaklaşık olarak 3 yıldır devam eden anket çalışmasında Türkiye genelinde en çok kan verenlerin Galatasaray taraftarları olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti. “ Yaklaşık 3 yıldır yapılan bir anket. Takımlar arası tatlı bir rekabette insan sağlığına katkı açısından Kızılay tarafından yapılan bir proje. Yaklaşık üç yıldır yapılıyor.

 

 

Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Geçmiş yıllarda da önce gittiler. Bu yılda şuanda yeni başlamış olan bir anketimiz var. Yaklaşık bir ay oldu başlayalı. Gördüğünüz sayılar tüm Türkiye’nin yansıması bilgisayarda görebileceğiniz www.kanver.org sitesi üzerinden takip edebileceğiniz daha bir aylık bir çalışmadır. Yıl sonunda yine muhtemelen genel merkezimiz tarafından tüm sayılar açıklanacak. Dediğim gibi bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Diğer takımları da kan bağışına davet ediyorum. Şuan da kanver.org sitesinden baktığımız değerler tüm Türkiye’nin verileri.’dir.” dedi.

 

 244 total views,  2 views today

Next Post

ETSO’nun En büyük Gelir getiren yatırımı “TIR PARKI” oldu

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Basın toplantısına ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydoğan Akıncı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte basın mensupları katıldı. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı açıklamada,  Hamzabeyli Tır parkı inşaatında sona gelindiğini, Ticaret ve Sanayi Odası […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp