Aşureler Rektör ve Başpehlivan’dan

admin

Trakya Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Buluşması 10 Ekim 2017 tarihinde Bolca Ana Yemekhanesi önünde gerçekleştirildi. Etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Genel Sekreter Yardımcıları Uzm. Ahmet Sezgin ile Öğr. Gör. Hakan Akıncı, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun öğrencilere aşure dağıtımıyla başlayan programda Gastronomi Topluluğu Başkanı Hatice Yurttaş konuşmasında geçen yıl da aşure dağıtımı yaptıklarını belirterek Gastronomi Topluluğu’nun Uluslararası Gastronomi Festivali’nde madalya kazandığını sözlerine ekledi.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu konuşmasında aşure dağıtımında ve topluluk buluşmalarında güzel bir ortam olduğunu ifade ederek bütün öğrencilerin kulüp faaliyetlerinde bulunmaları gerektiğini belirtti. Rektör “Topluluklara 3000’den fazla öğrencimiz üye. Öğrenci topluluklarımız geçen sene 300’den fazla etkinlik yaptılar. Bu sene hem üye sayımız artacak hem yeni kulüplerimiz olacak hem de etkinliklerimiz artacak. Gençler her şeyi yapabilecek güçteler.” dedi. Erhan Tabakoğlu yönetim olarak etkinliklerin her zaman takipçileri ve destekçileri olduğunu sözlerine ekledi.

Toplulukların hazırladığı stantları gezen Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu öğrencilerin çalışmalarına ilgi göstererek öğrencilerle sohbet etti.

Trakya Üniversitesi öğrencileri olan bu sene düzenlenen 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı İsmail Balaban ve kardeşi Turan Balaban da etkinliğe katıldı.

 178 total views,  2 views today

Next Post

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan CIRIT'ın okul ziyaretleri devam ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Edirne merkezinde bulunan 75. Yıl İlkokulu ve Yüksel Yeşil İlkokulunu ziyaret etti.  İlk ziyaretini 75. Yıl İlkokuluna gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü, okul müdürü Ercan Ay’dan okulun son durumu ile ilgili bilgi aldı.   İkinci ziyaretini Yüksel Yeşil İlkokuluna gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü, okul […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp