Atasoy’dan ETSO’ya ziyaret

admin

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Edirne’de, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Recep Zıpkınkurt ile görüştü.

Atasoy'dan  ETSO'ya ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyareti esnasında Edirne şehrinde gelmiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Kuruluş olarak atalarımıza, Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış tarihi ve kadim şehir Edirne’nin ticaretinin, ithalatının, ihracatının ve ekonomisinin kalkınması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Nezaket Emine Atasoy’un yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Edirne ekonomisi ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası hakkında bilgi verdi. “Edirne’miz de sanayinin de gelişmesini istiyoruz. Edirne iş dünyası olarak tarım ve turizmin kenti olan Edirne’nin aynı zamanda sanayi kenti de olmasını istiyoruz” şeklinde konuştu. Ziyaret esnasında Edirne’nin yaşadığı ekonomik sıkıntılar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 14 total views,  2 views today

Next Post

"Pehlivan Elektrak" kupa ile döndü‏

Trakya Üniversitesi Tasarım Proje topluluğu tarafından üretilen “Pehlivan ElekTrak” isimli elektrikli araç TÜBİTAK tarafından düzenlenen ve İzmit Körfez Yarış Pistinde 03-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Alternatif Elektrikli Araç Yarışları”na katıldı. “Pehlivan ElekTrak” geçtiğimiz sene TÜBİTAK tarafından düzenlenen 10. Alternatif Enerjili Araçlar Yarışması güneş enerjili araçlar kategorisinde “Üçüncülük Ödülü” ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp