Atatürkçü Düşünce Derneği’ne destek verenlere belge

admin

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne destek verenlere belge (2)

 

 

 

 

 

 

4. Kırkpınar Yağlı Güreş Etkinlikleri kapsamında Sarayiçinde Atatürkçü Düşünce Derneği adına açılan stantta derneğe maddi ve manevi katkılarda bulunanlara ADD’de düzenlenen törenle teşekkür belgelerini verildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne destek verenlere belge (3)

 

 

 

 

 

 

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan ADD Başkanı Ahmet Yürük; “ 654. Kırkpınar Etkinlikleri nedeniyle açılan stantta derneğimize maddi ve manevi katkıda bulunan arkadaşlarımıza sazıyla ve sesiyle eşlik eden etkinliklere ayrı bir renk katan koromuz personeline, stantta görev alan ve katkı sağlayan Adem Dalkıran, Yaşar Varel, Ahmet Eser, Ahmet Kasap, Recebiye Kopuk, Fatma Güler, Erol Tekergölü, Hilmi Keskin, Ali Akartürk, Gökhan Döçler, Şeref Balkan, Barış Ateş, Saniye Vardar, Kazım Gilan, Sezai Sarı, Mustafa Babacık, Mustafa Ubay, Kahmuran Uludağ, Naci Yılmaz’a huzurlarınızda Atatürkçü Düşünce Derneği Edirne Şubesi ve Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Atatürkçü Düşünce Derneği'ne destek verenlere belge (1)

 

 

 

 

 


Atatürkçü Düşünce Derneği'ne destek verenlere belge (4)

 

 

 200 total views,  5 views today

Next Post

Edirne Türkçe Atölyesi Eğitimi 2.dönemi başladı

Türkçe öğretimine ait temel prensip ve teknikleri uygulamada birlik sağlamak, ülkeler arasında kültürel etkileşimi arttıracak görsel ve işitsel materyaller hazırlamak ve Balkanlarda işbirliği ve iletişimi güçlendirerek öğretmenlerimizin sosyal, kültürel, akademik ve mesleki kapasitelerini attırmak amacıyla 09-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Bulgaristan, Gagavuzya, Yunanistan, Kosova ve Makedonya’da Türkçe eğitimi veren 84 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp