ATİK “Bölgemize Bundan Sonra Daha Çok Hizmet Gelecek”

admin

Edirne’nin gururu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu Edirne heyeti ile birlikte Ankara’da ziyaret eden Süloğlu Belediye Başkanı Erol ATİK,  “Başta Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’a ilimize gösterdiği bu teveccühünden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Atik açıkalmasında; “Sayın bakanımızı tebrik etmek için Ankara’ya gittik. Bu gurur, bu sevinç ve mutluluk hepimizindir. Bakanımızın Ankara’da bize gösterdiği ilgiye teşekkür ederiz.

Mehmet Müezzinoğlu’nun Sağlık Bakanı olduğu haberini geçtiğimiz hafta alınca sevincimiz daha çok arttı.

Biz zaten kendisini seçimlerde o çalışmalarından dolayı, donanımından dolayı gönlümüzün sağlık bakanıydı. Şimdi Türkiye Cumhuriyeti’nin Sağlık Bakanı oldu.

Dualarımız onunla.. Bölgemize, ilimize, ilçemize, ülkemize büyük hizmetler edeceğinden eminiz.

Kendisine Edirne’den aday olurken çok güvendik. İnandık. 24 saati aşan yoğun çalışmalarıyla Edirne’mize çok hizmet verdi.

DSC_0133

YAPILAN HİZMETLERİ HALKIMIZA ANLATMALIYIZ

Bunun için Edirne Ak Parti iktidarında yapılan hizmetleri daha iyi görmüş oldu. Bundan sonra da Sayın Bakanımızın bölgemize verdiği büyük önem yapılacak hizmetler ve yatırımlarla daha iyi ortaya çıkacaktır.

İlimizde Ak Parti’den 1 milletvekili olması ve kısa bir süre içinde vekilimizin bakan olması bizim için onurdur, büyük bir mutluluktur.  Başta Sayın Başbakanımıza bu teveccühünden dolayı teşekkür ediyoruz.

İnşallah Edirne’ye ve Trakya’ya gösterdiği çok özel ilgiden dolayı da yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla mahcup etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Önemli olan Hükümetimizin yaptığı, yapacağı çalışmaları el birliği ile bölge halkımıza çok iyi anlatmaktır.

Burada ki çalışmaları daha geniş alana yaymamız gerekmektedir.   Sayın Bakanımızın çalışmalarına bizler de gece gündüz çalışıp katkı sağlamaya çalışacağız. Çalışmalarını ve hizmetlerini kolaylaştırmak zorundayız. Şimdiden Kendisine hayırlı görevler diliyorum. İlçemiz adına sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 220 total views,  2 views today

Next Post

Laf Ebeleri

Her fırsatta bol laf ederek bu sözlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine aldırmaksızın kendi fikirlerini ısrarla  kabul ettirmek isteyen karşısındakine hiç söz hakkı vermeyen kişiler halk arasında “laf ebesi” olarak tanımlanır. Söylenenler havada kalsa gerçek olmasa uygulama imkanı bulunmasa  da bu laf ebeliği sanatını icra edenlerin hayranları,destekçileri olduğu sürece daha ziyade  siyasetimiz arasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp