Av. Sinan Tekin: Çarşılarımız boşalıyor!

admin

Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin, esnafın sıkıntı içinde olduğunu ve çarşıların boşalmaya yüz tuttuğunu söyledi.

Önceki gün ziyaret programları çerçevesinde Bedesten esnafını ziyaret eden Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin, “ziyaretimiz esnasında esnafımızla görüşüyoruz . Esnafımız çarşıların boşaldığını, borç yükü altında ezildiklerini, çarşılara insanlar inmiş olsalar da alış veriş yapanların sayısında büyük azalma meydana geldiğini söylüyor” dedi.

saadet-partisi-adayı-sinan-tekin-edirne (1)

Dışardan şehrimize ziyarete gelen insanların araçlarını park edebilecekleri yeterli parkın olmadığı şikâyetlerine de muhatap olduklarını söyleyen Sinan Tekin, “Park sorunu, Edirne gibi bir şehrin büyük ayıbıdır” açıklamasını yaptı.

Av. Sinan Tekin devamla; “Edirne’mizde nüfus kapasitesine göre AVM ve Zincir Marketlerin sayısı çok fazla. Esnafımız bu durumdan da şikâyetçi. Bu yüzden birçokları dükkân kapamak zorunda kalıyor. Bu durum, hem şehir ekonomisine menfi yönde etki ediyor, hem de işsizliği körüklüyor” dedi.

saadet-partisi-adayı-sinan-tekin-edirne

 228 total views,  2 views today

Next Post

Soydan, Makedonya Devlet Bakanı Hadi Nezir ile görüştü

Balkan Basın Birliği Genel Başkanı Ali Soydan, Bulgaristan ve Makedonya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Genel Başkan Ali Soydan ilk önce Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da meslektaşları ile bir araya geldi. Daha sonra Makedonya’ya geçen Ali Soydan Üsküp’te Makedonya Devlet Bakanı Hadi Nezir’i, Makedonya Türk Gazeteciler Birliği Başkanı Zehriyan Salih’ i, Türkiye’nin Makedonya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp