Av. Sinan Tekin; EDİRNE AKP’ye de, CHP’ye de mahkûm değildir

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Sinan Tekin, tarihi mirası ve coğrafi yapısı itibariyle bir dünya şehri olduğunu belirterek, “Edirne AKP’ye de, CHP’ye de mahkûm değildir” dedi.

Av. Sinan Tekin Ziyaretlerde-2

Milli Görüş’ün, milletimizin bin yıllık medeniyeti olduğuna da vurgu yapan Av. Tekin, “bugün Edirne’mizin sahip olduğu tarihi miras bin yıllık Medeniyetimizin, yani Milli Görüş’ün bakiyesidir. Bu medeniyet sadece Edirne’mize değil, ülkemizin dört bir yanında hatta üç kıtanın büyük bir bölümünde insanlık tarihinde benzerine zor rastlanan eşsiz miras bırakmıştır. Bizler bu mirası koruyup gelecek nesillere devretmek de bizim görevimiz” açıklamasını yaptı.

Av. Sinan Tekin Ziyaretlerde

Ziyaret ettiği yerlerde kısa konuşmalarla kendisini tanıtan ve halkı bilgilendiren Saadet adayı Av. Sinan Tekin, “Türkiye’de Milli Görüş Belediyecilikte bir çığır açmıştır. Bugün Meclisteki partilere ait iki bine yakın Belediyeye yolsuzluk davaları açılmıştır. Ama bizim yönettiğimiz belediyelerde böyle bir şey görülmemiştir. Bugün Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi Belediyemizde iş başına geldiğinde halkımız ‘daha önceleri neredeydiniz’ diyecek. Şehrimizin sorunlarını tespit ettik. Bu sorunları çözüm için projelerimiz de, kadromuz da hazır. Halkımızdan görev bekliyoruz. Saadet kazanınca EDİRNE kazanacak” şeklinde konuştu.


Av.Sinan Tekin Abdurrahman Mah. Muhtar¦-n¦- ziyareti

 

 

 77 total views,  2 views today

Next Post

Kırsal Kalkınma Destekleri Borsada Anlatıldı

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi kapsamında yürütülen Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi programı bilgilendirme toplantısı Borsamızda gerçekleştirildi. Toplantıya; Havsa Belediye Başkanı Oğuz TEKİN, Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz YORULMAZ, Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTİN, Edirne İl Genel Meclisi Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Başkanı Erdal AKGÜN, Edirne Ticaret Borsası Meclis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp