Av. Sinan Tekin; “Seçim İttifakı” değil “GEÇİM İTTİFAKI”

admin

Seçim ittifakı tartışmalarının yaşandığı bir dönemde Saadet Partisinden dikkat çeken çıkış; “Geçim İttifakı”!
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Ülkemizin, insanlarımızın dertleri her geçen gün artarken, ülkemizde asıl konuşulması gerekenler ne yazık ki konuşulmuyor. Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz, seçim değil geçim!” dedi.
Vatandaşın birinci önceliğinin geçim derdi olduğuna vurgu yapan Tekin, “ Saadet Partisi olarak Genel Merkezimiz tüm il ve ilçelerimizde her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek, tencerelerinde dert değil aş pişirebilmek için seçimden önce “Geçim İttifakı” kurulması kararını vermiştir. Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere, “Hayır!” diyen tüm vatandaşlarımızla ‘Geçim İttifakı’nda buluşma kararı aldığımızı tüm kamuoyuna açıklıyorum. Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz, seçim değil geçimdir.” Dedi.


“Geçim İttifakı” kampanyasına internet sitesi üzerinden herkesin ulaşabileceğine değinen Sinan Tekin, “Saadet Partisi tarafından kamuoyuyla paylaşılan ve milyonlarca vatandaşı doğrudan ilgilendiren kampanyaya internet sitesi aracılığıyla ulaşılabilecek. Duyurduğumuz bu kampanyaya , geçimittifaki.com internet adresi üzerinden herkes katılabilecektir.” İfadesinde bulundu.

 835 total views,  5 views today

Next Post

GÜRKAN VE PEKCANLI'DAN DEVA PARTİSİ'NE ZİYARET

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, DEVA Partisi İl Başkanı Kerem Arda’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında güncel gelişmeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. DEVA Partisi’nin İstanbul Sözleşmesi’nin feshine karşı başlattığı imza kampanyasına da imza veren Gürkan ve Pekcanlı’ya il başkanı Arda ve heyeti destekleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp