AVM Çetesi Çökertildi.

admin

Edirne’de Bir alışveriş merkezinde özellikle vatandaşların açıkta bıraktığı eşyaları çalan Cezayir uyruklu 3 şahıs, Edirne İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin kısa süren çalışması ile kıskıvrak yakalandı.

Edirne’de  Bir Avm’de E.B. isimli şahsın çantasını, yine aynı gün H.S. isimli şahsın cep telefonunun çalınması ve G.M. isimli şahsın çantasından cüzdanının çalınması gibi hırsızlık olaylarının artması üzerine harekete geçen Edirne İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri AVM’nin güvenlik kameralarını inceleyerek, olayı gerçekleştiren şahısların eşkallerini kısa sürede tespit etti. AVM Yöneticilerinin de yardımı ile güvenlik kameralarından Eşkalleri tespit edilen şahıslar Edirne İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa süre içerisinde yakalandı. Cezayir vatandaşı ve olayın failleri oldukları belirlenen B.B., B.M.,S.E.F., isimli şahıslar  Adli makamlara sevk edilip, daha sonra  da tutuklanarak Kapalı cezaevine gönderildi.

 

 211 total views,  2 views today

Next Post

Okul Müdür Yardımcılarına İlkyardım sertifikası

İlk yardım Eğitimini Başarıyla Tamamlayan Okul Müdür Yardımcılarına Düzenlenen Törenle İlk yardımcı Sertifikası Verildi. Edirne İl Sağlık Müdürlüğümüzce, Edirne İl Merkezi ağırlıklı olmak üzere okul öncesi öğretim ve ilköğretim eğitimi veren okullarımızın müdür yardımcılarına yönelik ilkyardım eğitimi düzenlendi. Bu kapsamda 23 okul müdür yardımcısına ilkyardım eğitimi verildi. Eğitimi başarıyla tamamlayanların […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp