Avukat Faruk Buray Özger’in Hukuk Bürosu Açıldı

admin

Geçmiş Dönem AK Parti Edirne İl Yöneticilerinden Ahmet Hamdi Özger’in Oğlu Faruk Buray Özger’in Hukuk Bürosunun Açılışı Gerçekleştirildi. Açılış Törenine AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Edirne Baro Başkanı Özgür Yıldırım, Av. Sinan Tekin, Av Büşrahan Altun, Hilmi Zorlutuna, Önder Özcan, ailesi, meslektaşları ve eş dost ve yakınları katıldı.

Hukuk Bürosunun açılışını Baro Başkanı Özgür Yıldırım, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Av.Sinan Tekin ile Av. Faruk Buray Özger birlikte yaptı. Burada birer konuşma yapan Baro Başkanı Özgür Yıldırım ve Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe; Av.Faruk Buray Özger’e meslek hayatında başarılar diledi.

Edirne Ajans ailesi olarak Av.Faruk Buray Özger’e meslek hayatında başarılar dileriz.

 

 774 total views,  2 views today

Next Post

Türkiye şampiyonasına minik halter takımı damga vurdu.

Halter Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Minikler Ferdi Halter Şampiyonası Kahramankazan’da yapıldı. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları  Kamber Dikmen Türkiye 2. , Kadir Dikmen 3.oldu. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonundaki şampiyonaya 43 ilden 160 erkek ve bayan sporcu katıldı. Kahramankazan Belediyesi ve Hacettepe Üniversitesinin katkılarıyla düzenlenen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp