Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor

admin

Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne’de yıllardır faaliyet gösteren İşadamı Ahmet Yiğit  yatırımlarına devam ediyor. Yiğit bugün saat: 13.00’te 3.Şubesini açıyor.  2008 yılında  Talatpaşa cad. Kiler Market yanında Ayçiçeği Pide ve Lahmacun salonu ile sektöre merhaba diyen  Yiğit; Müşteri memnuniyeti ve Kaliteli hizmet anlayışı ile Kısa sürede müşterilerinin vazgeçilmez ismi olmayı başardı. Daha sonra Ordu evi karşında Ayçiçeği piliç evi isimli 2. Şubesini açarak hizmet ağına  bir yenisini daha ekleyen Yiğit’in sekördeki başarısısnın sırrı kalite vemüşteri memnuniyeti oldu.

Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

40’a yakın çalışanı ile Edirne’de ki yatırımlarına hızla devam eden İşadamı Ahmet Yiğit ve eşi Hasret Eraslan  Bugün  Saat: 13.00’te “Ayçiçeği Kahvaltı ve Et” isimli 3. Şubesini hizmete açıyor. Gazetemize açıklama yapan Yiğit; “Edirne’de olmak, müşterilerimize hizmet etmek bizi en  çok mutlu eden olaydır.

Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (3)

 

 

 

 

 

 

Bugün saat: 13.00’te Abdurrahman mahallesi Şehit Emniyet Müd. Ertan Nezihi Turan Cad. Üzerinde bulunan 3. Şubemizi açıyoruz. Bizi bugüne kadar yanlız bırakmayan ve bize destek olan müşterilerimize ve tüm sevelerimize teşekkür ediyoruz.  Saat: 13.00’te açılışını yapacağımız Ayçiçeği Kahvaltı ve Et Salonu isimli işyerimize herkesi bekliyoruz. “ dedi.

Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (4)

 

 

 

 

 

 

 

Bugün saat: 13.00’te açılışı yapılacak olan  Ayçiçeği  Kahvaltı ve Et salonunda Yöresel kahvaltı ürünleri,  Kilo ile çiğ ve pişmiş olarak Dana, Kuzu, tavuk et ürünleri yer almaktadır.

Dekorasyonu ile göz kamaştıran Ayçiçeği Kahvaltı ve Et salonunda aileniz ve sevdikerinizle Yöresel lezzetlerden oluşan Kahvaltı keyfini yaşayabiliriniz.
Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (2)

 

 

 

 
Ayçiçeği Kahvaltı ve Et bugün açılıyor (5)

 88 total views,  2 views today

Next Post

Koruyucu aile olabilirsiniz

BİR ELİNDEN TUTTUĞUMUZ ÇOCUKLARIMIZIN DİĞER ELİNDEN DE SİZ TUTUN. SİZ DE KORUYUCU AİLE OLABİLİRSİNİZ. Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ Edirne’de  korunmaya muhtaç, bakım altında  200’ün üzerinde çocuğun olduğunu ve bunlardan 59 unun koruyucu aile hizmetlerinden yararlandığını söyledi.                 “Türkiye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp