Ayçiçeği Restaurant yeni yerinde

admin

2009 yılında bu yana, Türk mutfağının özünden kopmadan hazırladığı yemekleri müşterilerine  kusursuz hizmet kalitesi ile sunan Ayçiçeği Restaurant yeni yerinde..

Talatpaşa Cad. Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karşısı Ayşekadın semtinde (ERASTA AVM yanı)  faaliyet gösteren Ayçiçeği Restaurant,  karanlık güçlerin Türkiye’nin üzerinde oynadığı ekonomik savaş oyunlarına karşı koyarak yaptığı yatırımlarla başta Edirne olmak üzerine ülke ekonomisine de büyük katma değer sağlamaya devam ediyor.

Ahmet Yiğit ve eşi Hasret Yiğit Eraslan ‘ın sahibi olduğu ve işletmeciliğini yaptığı Ayçiçeği Restaurant,  Talatpaşa Cad. Gençlik Spor İl Müdürlüğü Karşısındaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Yeni yerinde müşterilerine hizmet vermeye başlayan Ayçiçeği Restaurant’ın iç tasarımı, mutfağı, geniş ve ferah mekanı müşterilerin ilgi odağı oldu.

Edirne’de özlenen bir mekanı müşterileriyle buluşturan Ayçiçeği Restaurant’ın, 3 katlı yeni yerinde bodrum katı tamamen mutfak olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günden bu yana Tecrübeli aşçı ve ustaları ile hizmet vermeye devam eden Ayçiçeği Restaurant’ın 2. Katı ise özel günler, toplantı, doğum günü, özel aile yemekleri için hizmet veriyor.

05 Ekim Cuma günü yeni yerin açılışını gerçekleştireceklerini ifade eden Ayçiçeği Restaurant sahibi Ahmet Yiğit; “Biz 2009 yılında yola çıkarken kendimize başta dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyetini felsefe edindik ve bu yolda aynı şekilde ilerlemeye devam ettik. Tüm çalışanlarımızla birlikte iki konudan asla ödün vermiyoruz; birincisi hizmet kalitemiz, ikincisi ürünlerimizin lezzeti ve hijyenidir. Müşterilerimizin teveccühü ve bize olan ilgisi ile bugünlere onların sayesinde geldik. Daha önceki yerimizde müşterilerimize yıllarca hizmet verdik. Ama gelen talepler doğrultusunda kendimizi yenilemek ve daha kaliteli hizmet sunmak için eski yerimizin yanı başında 20 metre ileride bulunan Yer sahibi İsmail Kalkan bey’in olduğu yeni 2 katlı geniş, ferah mekanımıza taşındık.  Gördüğünüz gibi başta mutfağımız olmak üzere, üs katımız, giriş katımızdaki salonumuzun genişliği müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Edirne’de böyle bir yatırım yaptığımız ve istihdam sağladığımız için mutluyuz. Çünkü bunu müşterilerimizin desteğiyle yaptık. Bugün de burada yeni yerimizin bu konuma getirilmesinde emeği olan firma yöneticileri MOE Mimarlık (Tülin Kaşkavalcı),Kütahya Porselen, Gökmavi Reklam, ECA Hasan, Öztiryaki Mutfak, Sinan Elektrik, Fayansçı Abdullah usta ve ekibi,  Lambiri (İhsan bey), Çınar Mermer, Caner Branda, Arasta Yapı, Şimşek Torna (Alaaddin bey), Apex Elektronik, Zümrüt Dekorasyon, Linens, Bacacı Birol ile bir araya geldik. Onlarla kahvaltı ettik. Ben bize destek veren ve bizimle çalışan firma sahiplerine ve yöneticilerine de buradan ayrıca teşekkür ediyorum. 05 Ekim Cuma günü de yeni yerimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Tüm halkımız davetlidir. Rahatınız ve huzurunuz için yenilenen iç mekanımız ile Edirne’de 10 senedir sizin hizmetkârınız olmak bizim için onur vesilesidir. Siz değerli misafirlerimize; tecrübeli ve eğitimli personelimizce 7/24 hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.“ dedi.

 

 394 total views,  2 views today

Next Post

Bulgar gazetecilerden Gürkan’a ziyaret

Bulgar Gazetecileri makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Atalarımız o günkü şartlar gereği birbirleriyle çok savaştılar, mücadele ettiler. Bizlere bu savaşlarla bağımsız birer ülke bıraktılar. Ama biz çocuklarımıza, torunlarımıza; gelecek nesillere dostluğu, iyi niyeti, arkadaşlığı, kültür ve sanatı miras olarak bırakacağız” dedi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Edirne Müdürlüğü ile Bulgaristan’ın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp