Aydın Ticaret’in yatırımları devam ediyor

admin

Aydın Ticaret’in yatırımları devam ediyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin parlayan yıldızı “Aydın Ticaret” Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Uçar’ın Oğlu Ahmet Can Uçar’ı Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi ENGİN, Haber Koordinatörü Fikri AK, Satış Departmanı sorumlusu Muhsin BAŞAK makamında ziyaret etti.  Şirketin kuruluşundan bugüne sürekli babası Aydın Uçar’ın yanında olan ve ticaret hayatına küçük yaşta atılan Ahmet Can Uçar gazetemize yaptığı açıklamada;  “Aydın Ticaret Şirketler grubunun Kurumsallaşma yolunda büyük mesafe kat ettiğini ifade etti. İnşaat, Nakliye, Odun Kömür Satışı, İnşaat Malzemeleri satışı gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmanın gücünü Edirne Halkından aldığını ifade eden Genç Girişimci Ahmet Can Uçar,  “iş hayatını çok sevdiğim için erken atıldım. Bu konuda bende bir merak vardı. İşimiz Dededen Babaya, Allah kısmet ederse de Babadan oğla devam eden bir süreç izlemektedir. Babamın tecrübeleri ile bugüne kadar önemli yatırımlar yaptık.                     Aydın Ticaret’in yatırımları devam ediyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin takdirini toplayan ve büyük bir desteğini alan şirketimizde görev yapmanın mutluluğu ve sorumluluğunu her dakika yaşıyorum. Çalışma ekibimizle Hizmetlerimiz aksamadan devam etmektedir. İnşaat sektöründe bir çok bina yaparak yüzlerce insanı ev ve dükkân sahibi yaptık. Yine Kıyık semtinin çıkışında bir arsamız var. Şu anda ona başlayacağız. İnşaat işimiz hızla ilerlemeye devam ediyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Bize inanan bize gönül veren ve güvenen müşterilerimizin duası ile bugünlere geldik. Babamın bir lafı var. İnsanların duasını almak için onlara önce kusursuz bir şekilde hizmet edeceksin. Biz bunu yapmak için her gün heyecanla işimizin başındayız. Yine Kamyon ve Tırlarımızla bölgenin birçok yerinde Nakliye işi yapıyoruz. İnşaat malzemeleri, Odun Kömür satışımız ile İlimizde müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Son olarak bizi ziyarete gelen siz değerli Edirne Ajans Medya grubu yöneticilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.
Aydın Ticaret’in yatırımları devam ediyor (2)

 253 total views,  2 views today

Next Post

Yeni muhtarlar sorumluluğun bilincinde olmalı

                Edirne Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Cevat Meriç muhtarlık görevinin çok kutsal bir görev olduğunu belirterek; “ İdarecilik özellikle köy muhtarlığı çok özveri isteyen bir meslektir. Muhtarlarımız köylerinde halkın doğrudan oyları ile seçilir. Muhtarlarımız devletle vatandaş arasında köprü vazifesi görür. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp