Ayhan DEMİR; “ARTIK HOCAY’LA ARTIK İKTİDARLA DEVAM”

admin

Ak Parti Edirne Seçim Koordinasyonu Başkanı Av. Ayhan Demir Edirne’nin 30 Mart’ta geleceği ile ilgili tarihi bir karar vereceğini belirterek, Edirne’nin “ARTIK AHMET HOCA İLE, ARTIK İJTİDAR İLE DEVAM” kararını vermesi gerektiğini söyledi.

başbakan recep tayyip erdoğan edirnede20 AYHAN DEMir

Demir gazetemize yaptığı açıklamada; “Edirnelilerin vereceği bu tarihi kararda gençlerin ve değerli halkımızın önü açılacak. Edirne artık sadece hayallerinin peşinde koşan, geçmişten bu yan alamadığı temel belediyecilik hizmetlerini alma noktasında önüne gelmiş en büyük fırsatı değerlendirmelidir. 30 Mart’ta sandığa gittiğimizde Edirne’nin geleceğini, çocuklarımızın yarınlarını düşünerek oyumuzu kullanalım.

ayhan-demir-kpk

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen ile artık yeni bir dönem başlamalı. Önümüzdeki pazartesi gününden itibaren Edirne’nin hızla değiştiğini, hizmetlerin hızla arttığını hep beraber göreceğiz. İnanıyorum ki Edirne halkı eline gelmiş bu en büyük fırsatı değerlendirecek ve kaçırmayacaktır. Sayın Başbakanımız da Edirne’ye geldiğinde Selimiye meydanında yaptığı konuşmada Belediye Başkan Adayımız Ahmet hoca’nın projelerine büyük destek verdiğini söyledi. Hepsini gerçekleştireceğini ve takipçisi olacağını belirtti.

başbakan recep tayyip erdoğan edirne16 ahmet günşen - başbakan3

Artık Edirne’de büyük bir değişim yaşanmaya başladı. Bunu da Edirnelilerin cani gönülden istediğini, Ahmet hocayı desteklediğini görüyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Edirne İli Türkiye’nin gülen yüzüdür, Avrupa’ya açılan önemli bir kapımızdır. Edirne’de en ince ayrıntıya kadar profesyonel belediyecilik hizmetiyle halkının yanında olan bir Belediye olsun istiyoruz. Bu da Ak Parti ve Ahmet Hoca ile sağlanacak. Edirne’nin geçtiğimiz 20 yılda kaybettikleri ortada. Tüm halkımızda bunu net bir şekilde görüyor. Bakın Edirne, İçme suyunda, çöplüğe, nehirlerimizden ulaşıma ve altyapı sorununa kadar temel belediyecilik konusunda hiç mesafe kat edememiştir. Ortak akıl ve ortak kamuoyu, Türkiye’de 12 yıldır iktidar olan AK PARTİ’nin Türkiye’nin kaynaklarını, imkanlarını halka nasıl dağıttığını çok net bir şekilde görüyor. Bakın 12 yıldır Türkiye’nin her alanda nereye geldiği malum. AK Parti iktidarıyla Sayın Başbakanımız ile Türkiye 12 yıldır Dünya genelinde şaha kalkan örnek bir ülke oldu. Şimdi sıra Edirne’de. Sayın Sağlık Bakanımız ve Edirne’mizin çok değerli milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun büyük destekleriyle sağlık alanında il genelinde yapılan yatırımlar ortada. Bugün 400 yataklı Devlet hastanemiz artık kendini gösteriyor.

ahmet günşen

Biz; halkına hizmet veren bir partiyiz. Onun için İktidarın desteğiyle, sağlık bakanımızın desteğiyle, Ahmet hoca ile artık Edirne kazanacak. Edirne’de yeni bir dönem başlayacak.. Ben buradan tüm Edirne’lilere sandık başına gitmeden önce şunu söylemek istiyorum; “ Edirne’nin geleceğini bugüne kadar köreltenleri artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Ak parti ile Ahmet hoc aile Edirne’de yeni bir dönem başlayacak. Buna çok değerli Edirneliler sandıkta verecekleri oyları ile destek olsun istiyoruz. Siz desteğinizi verin, Hizmet anlamında AK PARTİ’nin nasıl tarih yazacağını hep beraber göreceğiz.” Dedi.

ayhan-demir-radyosu2

 86 total views,  2 views today

Next Post

edirneajans.com Türkiye sıralamasında ilk 20.000 arasına girdi.

Edirne Ajans Medya Grubu’nun yayın organlarından biri olan www.edirneajans.com HABER SİTESİ  kurulduğu günden bu yana yayınladığı haberlerle Edirne’de en çok tıklanan siteler arasında  yerini aldı. Web sitelerinin Türkiye ve Dünya sıralamasında ki yerini takip eden www.alexa.com sitesinde yayınlanan verilerde www.edirneajans.com HABER sitemiz 27 MART 2014 Çarşamba günü itibarıyla TÜRKİYE’de ki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp