Ayperi ile Cem’in mutlu günü

admin

Samantır ailesinin kızı Av. Ayperi Samantır ile Uyanıktır ailesinin oğlu Cem Uyanıktır 18 Kasım 2017 Cumartesi akşamı Edirne Gloria Park düğün salonunda düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

Edirne’de sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Cem Uyanıktır ve eşi Av. Ayperi Samantır aileleri ile birlikte davetlileri kapıda karşılayıp hoşladı. Geceye, Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürü Bilgin Özbaş ve eşi, S.S.188 Sayılı Yağlı Tohumlar Koop. Başkanı Şafak Kırbiç, Eski Trakya DİSK Bölge Başkanı ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Arif Kuday, STK Temsilcileri, Gelin ve damadın yakınları katıldı.

1000’e yakın davetlinin katıldığı Düğün töreninin gerçekleştiği Gloria Park’ın büyüleyici salonu ve düğün törenine katılan misafirlere sunulan hizmet anlayışı davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Davetlilerin alkışlarıyla sahneye gelen Ayperi ve Cem çifti gecenin açılış dansını yaptı. Ardından Gelin Damadın nikah töreni gerçekleşti. Nikah şahitlerinin de hazır bulunduğu gecede Ayperi ve Cem çifti salonu dolduran davetliler huzurunda, Edirne Belediyesi Nikah Memuruna, ömür boyu mutluluk ve yaşam için birbirlerine  “EVET” dedi.  

Nikah töreninden sonra aile takısı gerçekleşti. Daha sonra Düğün pastası kesilip davetlilere ikram edildi. Ardından gelin ve damat davetlilerle birlik sahnede müzik eşliğinde oynadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kına gecesi gerçekleşti. “Yüksek Yüksek Tepelere ev kurmasınlar” türküsü ile geline kına yakıldı.  Gecenin geç saatlerine kadar devam eden Düğün töreninde Ayperi ve Cem çifti ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı. Edirne Ajans ailesi olarak çiftimizi tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 755 total views,  2 views today

Next Post

Uzunköprü’de 18 Kasım Kurtuluş Yürüyüşü

Uzunköprü ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yılı çeşitli etkinliklerle kutlandı. 95. Yıl nedeniyle  tarihi köprüde “18 KASIM KURTULUŞ KÖPRÜ YÜRÜYÜŞÜ” düzenlendi. Yürüyüşe Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilciler, Kurum Müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Köprübaşından başlayarak devam eden yürüyüşün ardından Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen özgürlük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp