AYTIN “Edirne’de Tüm Kuruluşlar Birlik İçinde Olmalı”

admin

Birliğin yeni yıldaki çalışmalarını  değerlendiren,Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay Aytın, bölgenin en büyük damızlık hayvan yetiştiricileri kuruluşu   olan,birliklerinin yeni yılda yeni hizmetlerle  hizmetlerini  daha da yaygınlaştıracaklarını  , belirterek şunları kaydetti” Hayvancılığımızın gelişmesinde damızlık üretiminin ne kadar önemli olduğunu   üreticilerimiz daha iyi bilirler. Bu görevi Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimiz deneyimli  kadroları, fedakarca çalışma ile yerine getirmektedir.  Önümüzdeki zorlukları ve engelleri biliyoruz.

Bunları tek tek aşacağız. Üyelerimizin bize duyduğu güven bizlere cesaret vermektedir.  Birliğimizde görev alan arkadaşlarımız  ve  yönetim kadromuzla, ülkemizin en donanımlı hayvan hastanemizle  sağlıklı damızlık yetiştirmede  önderliğimizi  sürdüreceğiz. Bu hizmetimizi damızlık düve yetiştiriciliği ile daha da kapsamlı düzeye getireceğiz.

BÖLGEMİZDEN BAKAN OLMASI BİZLERİ MUTLU ETTİ

Edirne Milletvekili  Mehmet Müezzinoğlunun  en önemli bakanlıklardan biri olan Sağlık Bakanlığına getirilmesi   tüm Edirneli vatandaşlarımız gibi bizleri de mutlu etti.

Edirneli demokratik kuruluşlar meslek örgütlerimiz birlikler siyasi ayrım yapmaksızın Bakanımıza görevinde başarılı olması için  destek vermeliyiz.

Bunu sağladığımız zaman Edirne’ye gelecek hizmetler daha da artacaktır. Bu amaçlar Edirne’den geniş katılımlı  bir kadro ile  Sayın Bakanımızı kutlayıp başarı dilemek için Ankara’ya gidilmesini çok olumlu buluyorum. Bu desteğimizi  devamlı hale getirmeliyiz. Biz   Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlunu yeni görevinde kutlar,  Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz adına başarılar dileriz” dedi  DSCF0391

 109 total views,  2 views today

Next Post

Bir Maden Kurbanı Daha

Bölgemizin linyit kömür havzası olan Uzunköprü ve Keşan yöresindeki maden ocaklarında meydana gelen kazalar her yıl birkaç can alıyor. Ne yazık ki bu ölümler kamuoyunda  fazlaca ses getirmiyor. Olay oralarda  “kırıp sarılıyor”. Böylece  zamanla unutulup gidiyor. Bölgemizdeki maden kazalarının yankısı Zonguldak’ta olduğu gibi ses getirmiyor. Gözden ırak,dağ başlarında, sağlık koşulları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp