Babalar Günü Etkinlikleri

admin

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Edirne İl Müdürlüğü tarafından Babalar Günü Programları düzenlendi. Düzenlenen Babalar günü programlarında Şehit Babaları ve Huzurevinde kalmakta olan babalarımız unutulmadı.

Babalar Günü Etkinlikleri (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü organizasyonu ile Edirne Huzurevi, Uzunköprü Süleybe Şefik ÖZTÜRK Huzurevi ve Edirne  Şehit Aileleri ve Yardımlaşma Derneği’nde düzenlenen etkinliklere Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Uzunköprü Süleybe Şefik Öztürk Huzurevi Müdürü Tamer Tahmazoğlu, Edirne Huzurevi Müdürü Sevim Sarıtekin katıldı.

Babalar Günü Etkinlikleri (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huzurevindeki yaşlılar ile tek tek ilgilenen protokol üyeleri babalar günü nedeniyle yaşlılara sürpriz hediyeler verdi.

Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır  “Yaşlı babalarımıza ne kadar hizmet etsek azdır. Gençlik dönemlerinde yavrularının geleceği için çalışan, alın teri döken babalar başımızın tacıdır. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Babalar gününüz kutlu olsun” şeklinde konuştu.

Babalar Günü Etkinlikleri (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huzurevi programından sonra Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret eden Bakır, Özbaş ve Tahmazoğlu Şehit babası Ali Nermin Vardar’ın elini öperek onun şahsından tüm şehit babalarının babalar gününü kutladılar.

Babalar Günü Etkinlikleri (1)

 

 

 

 

 

 

 
Babalar Günü Etkinlikleri (4)

 90 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Ticaret Borsası’ndan iftar yemeği

                Edirne Ticaret Borsası yönetimi tarafından İki köprü arası Aslanlı Bahçe’de bir iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğine  gelen konukları Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile meclis Başkanı  alana girişte karşıyalarak poş geldiniz dedi . İftar yemeğine Edirne Milletvekilleri Rafet SEZEN, Erdin BİRCAN, Jan. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp