Bahar Geldi Turist Sayısı Arttı

admin

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte Edirne turist akınına uğradı. Otobüslerle kentimize gelerek gün boyu tarihi ve turistlik yöreleri gezen turistler Edirne’ye hayran kalarak memleketlerini dönüyorlar. İstanbul’dan Edirne’yi ziyaret için geldiklerini belirten vatandaşlar.”Edirne günden güne güzelleşen ve modernleşen bir kent. Tarihi çarşılarına ve mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği Selimiye Camisine hayran kaldık. Edirne’de gezimiz sırasında rahatlıkla gezme imkânı bulduk.

Kentinize Sahip Çıkın

Bu tarihi kentimizin insanları uygar olması da bu kente ayrı bir güzellik katıyor. Gittiğimizde yakınlarımıza, komşularımıza Edirne’nin güzelliklerinden bahsederek Edirne’yi muhakkak ziyaret etmelerini önereceğiz” diyerek” aman bu güzellikler kaybolmasın kentinize sahip çıkınız uyarısında bulundular.

43200693

 

 142 total views,  2 views today

Next Post

TMO Edirne Şube Müdürü ETSO’yu Ziyaret Etti

Toprak Mahsülleri Ofisi Edirne Şube Müdürü İbrahim Duman ve Müdür Yardımcısı Sedvan Sel Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ile görüştü.   Ziyaret esnasında Toprak Mahsülleri Ofisi Edirne Şubesi’nin çalışmalarını anlatan Müdür Duman, Edirne İli genelinde “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası” kapsamında yapılan çalışmalar hakkında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp