Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf Öğrencileri Huzurevinde Bayram Ziyaretinde

admin

Bahçeşehir Koleji 3. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri Müjde Gaye Gündoğdu ve Sinem Günel rehberliğinde Edirne Huzurevine giderek Kurban Bayramı için bayram ziyaretinde bulundular. Öğrenciler yaşlılarımızın ellerinden öpüp, onlarla sohbetler edip yazdıkları şiirleri ve resimleri hediye ettiler. Huzurevinde kalan Mehmet Dede çaldığı darbuka ile arkadaşlarını ve öğrencileri eğlendirdi. Mutluluktan gözleri dolan huzurevi sakinleri öğrencilerimizin ilgisinden dolayı çok duygulandılar.

foto1 foto2

Özel Edirne Bahçeşehir İlkokul ve Ortaokul Müdürü Mahmut Boztürk, “Yaşlı vatandaşlarımız da toplumun bir parçası. Onları her zaman hatırlamamız gerekiyor. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize gerçekleştirdikleri etkinlik dolayısıyla çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 143 total views,  2 views today

Next Post

EDEBİYAT FAKÜLTESİ’NİN YENİ BİNASI TÖRENLE AÇILDI

Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi yeni binasının açılış töreni, 9 Ekim 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Törene, Rektör Prof. Dr. Yener YÖRÜK, Vitrina Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mario KEDHI, Dr. Fokke DIJKEMA, Rektör Yardımcısı ve Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Recep DUYMAZ ve çok sayıda konuk katıldı. Açılış konuşmalarını Prof. Dr. Recep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp